• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37282

  روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، بیش از ۱۰ هزار تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می‌شود؛ ضمن آن که در صورت تقاضا، بیش از ۱۷ هزار تن انواع محصول مس در تالار محصولات صنعتی و معدنی روی تابلوی عرضه می‌رود.

  به گزارش پارس به نقل از  شرکت بورس کالای ایران، در این روز و در تالار صادراتی، ۳ هزار تن قیر ۴۰۵۰ شرکت تولیدی بشکه و قیر صنعتی و آسفالت راه دژپا، ۳ هزار تن قیر MC۲۵۰ شرکت ستاره کاسپین کویر و ۱۵۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت نگین فخر آذربایجان به ترتیب با قیمت های پایه ۵۰۰،۸۴۰ و ۶۲۰ دلار برای هر تن عرضه می شود.

  شرکت توسعه کروس انرژی نیز ۲ هزار تن قیر ۶۰۷۰ را با قیمت پایه ۷۲۰ دلار در هر تن برای دادوستد به تالار معاملات می برد. این شرکت همچنین، یکهزار تن قیر ۶۰۷۰ را با قیمت پایه ۵۴۹ دلار در هر تن روی تابلوی عرضه می برد.

  تالار محصولات صنعتی و معدنی در این روز و در ساعت ۱۰: ۳۰ شاهد عرضه ۱۷ هزار تن انواع محصول مس شرکت های صنایع ملی مس ایران و صنایع تولیدی دنیای مس کاشان است.

  شرکت صنایع ملی مس ایران در صورت تقاضا، ۳۷۰۰ تن مس کاتد و ۳۵۰۰ تن مس مفتول را به ترتیب با قیمت های پایه ۲۰۰ هزار و ۷۰۲ و ۲۰۶ هزار و ۵۱۱ ریال عرضه می کند.

  این شرکت همچنین، ۱۰ هزار تن مس کم عیار را برای دادوستد به تالار معاملات می برد.

  شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان نیز در این روز با ۲۹۰ تن مس مفتول در تالار معاملات حضور می یابد.

  شرکت صنایع ملی مس ایران، ۱۳۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۲ هزار تن کنسانتره فلزات گرانبها را در روز دوشنبه عرضه می کند.

  تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی در ساعت ۱۳: ۳۰ شاهد عرضه بیش از ۶۹ هزار تن انواع فرآورده مجتمع های پتروشیمی آریا ساسول، پلی نار، تبریز، رجال، مارون، پلی پروپیلن جم، نوید زرشیمی و شرکت های پلیمر کرمانشاه، پالایش نفت کرمانشاه، نفت پاسارگاد، نفت جی و نگین گام پارس است.

  از جمله فرآورده هایی که در این روز عرضه می شود، می توان به انواع پلی پروپیلن، پلی اتیلن، پلی استایرن، قیر، گوگرد گرانوله و وکیوم باتوم اشاره کرد.

  انرژی ایران پالایش پتروشیمی دلار فرآورده های نفتی فلزات نفت عرضه تن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها