• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36751

  در صورت تقاضا، بیش از ۴۷ هزار تن انواع کالا در تالارهای داخلی و صادراتی بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

   

   

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در این روز و در تالار صادراتی، ۲ هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت ایزوگام شرق و ۱۷۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت بام گستر زرین شرق به ترتیب با قیمت های پایه ۶۲۰ و ۶۰۰ دلار در هر تن روی تابلوی عرضه می رود.

   

   

   

   

   

  در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در صورت تقاضا، ۴۲ هزار و ۷۹۰ تن انواع فرآورده نفتی و پتروشیمی در ساعت ۱۳: ۳۰ روز شنبه برای معامله عرضه می شود. شرکت خارجی سینوپک کره جنوبی ۱۹۰ تن زایلین مخلوط را برای معامله با قیمت پایه ۴۷ هزار و ۹۳۳ ریال عرضه می کند. مجتمع های پتروشیمی خراسان، رازی و کرمانشاه با ۸۰۰ تن انواع آمونیاک و مجتمع پتروشیمی برزویه با ۲ هزار تن پارازایلین در تالار معاملات حضور می یابند.

   

   

   

   

   

  علاوه بر این، در این تالار و در گروه قیر، شعب مختلف شرکت نفت پاسارگاد ۱۴ هزار تن قیر ۶۰۷۰،۲ هزار تن قیر MC۲۵۰ و ۳ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ عرضه می کنند. شرکت نفت جی نیز در این روز دست پر به تالار آمده است؛ این شرکت در صورت تقاضا، ۱۱ هزار تن قیر ۶۰۷۰،۶ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ و ۲ هزار تن قیر MC۲۵۰ را در تالار معاملات خرید و فروش می کند.

   

   

   

  شرکت های سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران و صنایع ملی مس ایران از دیگر شرکت هایی هستند که در این روز به ترتیب هزار تن الکیل بنزن خطی و ۸۰۰ تن اسید سولفوریک را روی تابلوی عرضه تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی می برند.

   

   

  این گزارش حاکی است که در ساعت ۱۰: ۳۰ دقیقه روز شنبه، تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد عرضه ۱۸۰۰ تن بیلت ۶۰۶۳-۷ و ۵۲۰ تن انواع شمش آلیاژ شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) است

  ایران پتروشیمی خرید و فروش دلار سرمایه گذاری فرآورده های نفتی کره جنوبی نفت تن nbsp
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها