• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36722

  شرکت بورس کالای ایران از عرضه ۴۷ هزار تن انواع کالا در تالارهای داخلی و صادراتی بورس کالای ایران خبرداد.

   

  به گزارش پارس به نقل از  بورس کالای ایران، روز شنبه ۲۴ فروردین، در صورت تقاضا، بیش از ۴۷ هزار تن انواع کالا در تالارهای داخلی و صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

  در این روز و در تالار صادراتی، ۲ هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت ایزوگام شرق و ۱۷۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت بام گستر زرین شرق به ترتیب با قیمت های پایه ۶۲۰ و ۶۰۰ دلار در هر تن روی تابلوی عرضه می رود. در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، در صورت تقاضا، ۴۲هزار و ۷۹۰ تن انواع فرآورده نفتی و پتروشیمی در ساعت ۱۳: ۳۰ روز شنبه برای معامله عرضه می شود.

  شرکت خارجی سینوپک کره جنوبی ۱۹۰ تن زایلین مخلوط را برای داد و ستد با قیمت پایه ۴۷ هزار و ۹۳۳ ریال عرضه می کند.

  مجتمع های پتروشیمی خراسان، رازی و کرمانشاه با ۸۰۰ تن انواع آمونیاک و مجتمع پتروشیمی برزویه با ۲ هزار تن پارازایلین در تالار معاملات حضور می یابند.

  علاوه بر این، در این تالار و در گروه قیر، شعب مختلف شرکت نفت پاسارگاد ۱۴ هزار تن قیر ۶۰۷۰  ، نیز  ۲ هزار تن قیر MC۲۵۰  و ۳ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ عرضه می کنند.

  شرکت نفت جی نیز در این روز دست پر به تالار آمده است؛ این شرکت در صورت تقاضا، ۱۱ هزار تن قیر ۶۰۷۰،۶ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ و ۲ هزار تن قیر MC۲۵۰ را در تالار معاملات داد و ستد می کند.

  شرکت های سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران و صنایع ملی مس ایران از دیگر شرکت هایی هستند که در این روز به ترتیب یکهزار تن الکیل بنزن خطی و ۸۰۰ تن اسید سولفوریک را روی تابلوی عرضه تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی می برند.

  در ساعت ۱۰: ۳۰ دقیقه روز شنبه، تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد عرضه ۱۸۰۰ تن بیلت ۶۰۶۳-۷ و ۵۲۰ تن انواع شمش آلیاژ شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) خواهد بود.

  ایران پتروشیمی دلار سرمایه گذاری فرآورده های نفتی کره جنوبی نفت شرکت تن کالای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها