• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36164

  معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌های کشور از تعطیلی سه ساعت و نیم فرودگاه‌های استان تهران در روز ۲۹ فروردین ماه به مناسبت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، ابراهیم شوشتری ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده بین سازمان هواپیمایی کشوری، ستاد کل نیروهای مسلح و شرکت فرودگاه های کشور و صدورNOTAM (اطلاعیه هوانوردی) ، از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۱ صبح روز پنج شنبه ۲۹ فروردین ماه به دلیل انجام رژه هوایی، فرودگاه های بین المللی امام خمینی (ره) ، مهرآباد و فرودگاه پیام به مدت سه ساعت و نیم برای هواپیماهای غیر نظامی بسته خواهد بود.

  معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه های کشور گفت: بسته بودن این فرودگاه ها از طریق اطلاعیه هوانوردی به تمامی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.

  شوشتری همچنین افزود: با توجه به تاخیر پروازها در مدت مذکور، لازم است شرکت های هواپیمایی شرایط فوق را به مسافران اطلاع رسانی و نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند.

  براین اساس در روز بیست و نهم فروردین ماه جاری برای حفظ ایمنی پروازهای مسافری و باری داخلی و خارجی، هیچ پروازی از ساعت هفت و نیم تا ۱۱ صبح از فرودگاه های مهرآباد، امام خمینی (ره) و پیام صورت نخواهد گرفت.

  گفتنی است؛ مسافران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از حضور در فرودگاه برای انجام پروازهای داخلی با شماره تلفن ۱۹۹ و برای پروازهای خارجی با شماره تلفن ۰۹۶۳۳تماس بگیرند.

  ارتش جمهوری اسلامی ایران استان تهران امام خمینی سازمان هواپیمایی کشوری شماره تلفن فرودگاه مسافران معاون نیروهای مسلح ساعت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها