• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36116

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با برشمردن دلایل رد کلیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق گفت: بودجه به زودی در صحن علنی بررسی خواهد شد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، عزت الله یوسفیان ملا با اشاره به رد کلیات بودجه سال ۹۲ کل کشور در کمیسیون تلفیق مجلس، اظهار داشت: در این راستا مخالفین و موافقین بودجه صحبت کردند و آرا مخالف و موافق با هم در عدد ۲۲ برابر شد و به همین دلیل کلیات رای نیاورد.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه بنده به کلیات این لایحه رای مثبت دادم، گفت: فکر نمی کنم ضعف لایحه در حدی باشد که مجلس و نمایندگان به کلیات آن رای موافق ندهند.

  این نماینده مجلس در خصوص دلایل مخالفان برای عدم رای به کلیات بودجه تصریح کرد: مخالفان معتقدند این لایحه پاسخگوی شرایط فعلی اقتصاد کشور نیست و موجب تورم می شود.

  وی افزود: این مسئله از نگاه موافقان قابل قبول نیست.

  یوسفیان در پاسخ به این سوال که انبساطی بودن بودجه موجب مخالفت نمایندگان با کلیات لایحه بوده است، بیان داشت: اصل و اساس نظر مخالفان این است که لایحه بودجه انبساطی است.

  وی تاکید کرد: با وجود رای نیاوردن کلیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق این لایحه در صحن علنی بررسی و نتیجه نهایی مشخص می شود.

  اقتصاد کشور برنامه و بودجه مجلس بودجه تورم صحن علنی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس لایحه لایحه بودجه کمیسیون کلیات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها