• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36049

  استاندار لرستان گفت: ۲۴ خرداد روز خلق حماسه برای ملت ایران است.

   

  به گزارش پارس به نقل از فارس، حبیب الله دهمرده ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه های اجرایی لرستان ضمن تبریک سال نو و تسلیت ایام فاطمیه گفت: استان لرستان از همین الان آماده برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

  وی با بیان اینکه انتخابات یک فرصت برای ایران اسلامی است، افزود: ملت ایران همچون گذشته باید از این فرصت به نحو احسن بهره مند شوند. زیرا دشمنان نظام به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه انتخابات هستند.

  دهمرده خاطرنشان کرد: مقدمات و تمهیدات لازم در راستای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در این استان فراهم شده است.

  استاندار لرستان گفت: با آموزش های داده شده به دست اندرکاران برگزاری انتخابات امیدواریم نامگذاری حماسه سیاسی در لرستان تحقق یابد.

  وی خاطرنشان کرد: باید همه اقشار جامعه پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در صحنه باشند و یک بار دیگر یاس و ناامیدی را به دشمنان وارد کنند.

  دهمرده افزود: وظیفه ما این است که بستر حضور حداکثری را برای اقشار مختلف مردم فراهم کنیم و در چارچوب قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این زمینه حضور حداکثری را مهیا کنیم.

  وی در ادامه از تلاش ستاد تسهیلات نوروزی تقدیر و تشکر کرد و گفت: از مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، شهرداری، میراث فرهنگی، نیروی انتظامی، پلیس راه، هلال احمر و… که در تعطیلات نوروزی  سنگ تمام گذاشتند تقدیر و تشکر می کنم.

  استاندار لرستان تصریح کرد: در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید  هم به عرصه سیاست و هم اقتصاد  توجه ویژه شود زیرا حماسه سیاسی مقدم بر حماسه اقتصادی است.

  وی یادآور شد: باید در این سال جدید بسته ای تعریف شود که قابل شمارش و اندازه گیری باشد.

  دهمرده گفت: استان لرستان در ابعاد مختلف دارای ظرفیت و استعدادهای الهی است که باید از آن ها به خوبی استفاده کنیم.

  وی به سفر رئیس جمهور ایران اسلامی در سال  جدید اشاره کرد و گفت: سال ۹۲ یک سال زیبا و قشنگ برای لرستان بود زیرا کلنگ بزرگترین سد بتونی جهان به نام سد بختیاری با حضور رئیس جمهور  زده شد که جا دارد از شخص رئیس جمهور تقدیر و تشکر کرد.

  اقتصاد انتخابات یازدهمین دوره ریاست ایام فاطمیه پلیس راه جامعه حماسه اقتصادی سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مدیرکل آموزش و پرورش ملت ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها