• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35920

  دبیر اتحادیه بارفروشان میوه و تره‌بار تهران با اشاره به آرامش نسبی در بازار میوه، گفت: در تلاش برای کاهش قیمت پیاز، گوجه‌فرنگی و پرتقال در بازار هستیم.

   

  به گزارش پارس، دبیر اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار تهران با اشاره به آرامش نسبی   در بازار میوه، گفت: در تلاش برای کاهش قیمت پیاز، گوجه فرنگی و پرتقال در بازار هستیم.

   

  علی حاج فتحعلی در گفت وگو با اقتصاد پرس، اظهار داشت: بالاخره بعد از چندین روز که با رشد قیمت محصولات کشاورزی روبه رو بودیم، بازار کم کم در حال رسیدن به آرامش است و قیمت برخی از محصولات کاهش پیدا کرده است.

   

  وی با اشاره به پایین آمدن قیمت محصولاتی همچون خیار، سیب و کیوی، تاکید کرد: بازار به آرامش نسبی رسیده است.

   

  دبیر اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار تهران تصریح کرد: در حال حاضر هر کیلوگرم خیار ۸۰۰ تومان، خیار درختی ۱۲۰۰ تومان، کیوی ۱۵۰۰ تومان تا ۲۵۰۰ تومان، سیب ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان و سیب زمینی ۴۰۰ تا ۸۰۰ قیمت دارد.

   

  حاج فتحعلی با بیان این که قیمت محصولاتی همچون پیاز، گوجه فرنگی و پرتقال هنوز بالاست، متذکر شد: در آینده نزدیک و احتمالا تا پایان هفته آینده، نرخ این محصولات با آغاز برداشت های مناطق جنوبی کشور کاهش پیدا کند.

   

  وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ذخیره کالاهایی همچون پرتقال به دلیل این که از فصل برداشت آن گذشته است، به پایان رسیده است و پرتقال موجود در سردخانه ها به بازار عرضه می شود.

  اقتصاد رشد سیب زمینی گوجه فرنگی محصولات کشاورزی میوه و تره بار بازار میوه آرامش نسبی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها