• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35620

  در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس تهران با ۵۳۸ واحد افزایش به ۴۰ هزار و ۶۰۶ واحد رسید و ارزش کل بازار به ۱۸۲ هزار و ۱۶۶ میلیارد تومان افزایش یافت.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، در پایان معاملات امروز بازار شاخص بورس به ۴۰ هزار و ۶۰۶ واحد رسید که ۵۳۸.۵۹ واحد و ۱.۳۴ درصد نسبت به روز گذشته افزایش نشان می دهد.

  امروز ارزش بازار به ۱۸۲ هزار ۱۶۶ میلیارد و ۵۳۸ میلیون تومان افزایش یافت و ارزش معاملات به ۱۱۵ میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان رسید. همچنین حجم معاملات ۲۳۱ میلیارد تومان، تعداد معاملات ۳۰ هزار و ۵۸۴ بار بوده است.

  بر این اساس شاخص صنعت با ۵۶۱.۹۰ واحد افزایش به ۳۵ هزار و ۲۳۱ واحد رسید، شاخص ۵۰ شرکت فعال تر بورس به هزار و ۷۱۴ واحد رسید که ۲۴ واحد افزایش داشت، شاخص آزاد شناور با ۴۰۱. . ۲۹ واحد افزایش ۴۷ هزار و ۱۹۴ واحد شد.

  در پایان معاملات امروز بورس تهران شاخص بازار اول ۳۱۹ واحد رشد کرد و به ۳۱ هزار و ۶۱۰ واحد صعود کرد و شاخص بازار دوم با رشد کم سابقه ۱۶۶۰ واحدی در عدد ۷۰ هزار و ۳۲۰ واحد ایستاد.

  بیشترین تاثیر در شاخص مربوط به شرکت های سرمایه گذاری غدیر با ۱۸۹ واحد، پالایش نفت بندر عباس ۸۲ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان ۶۶ واحد، پتروشیمی پردیس ۲۸ واحد و پتروشیمی شیراز ۱۸ واحد تاثیر مثبت بر بورس داشته است.

  همچنین شرکت های سرمایه گذاری غدیر، صنایع شیمیایی سینا، بین الملل محصولات پارس، نفت بهران و ایران یاساتا یرورابر بیشترین افزایش قیمت را داشته اند.

  افزایش قیمت ایران بورس تهران پالایش پتروشیمی رشد سرمایه گذاری شاخص نفت نفت و گاز

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها