• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35589

  یک کارشناس صنعت خودروسازی گفت: هیچ سند و چشم‌اندازی برای صنعت خودروسازی وجود ندارد که حتی بعد از تغییر مدیران شرکت‌های خودروساز، امکان اجرای آن اسناد وجود داشته باشد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، سید رضا حسینی در یک نشست خبری با بیان اینکه بنگاه های اقتصادی در صنعت خودروسازی باید در قالب یک زنجیره با یکدیگر همکاری داشته باشند، اظهار داشت: باید تمام نیاز صنعت خودروسازی به صورت مجتمع دیده شود و یک برنامه جامع در این مورد تدوین شود.

  وی با بیان اینکه تاکنون هیچ برنامه جامعی از بالا به پایین در ارتباط با صنعت خودروسازی ابلاغ نشده است، گفت: مثلاً اینکه جاده های کشور متناسب با تعداد خودروها رشد کرده یا خیر، جای بحث دارد و یا اینکه آیا زیرساخت های تولید خودرو با استاندارد یورو ۴ در کشور وجود دارد؟

  حسینی با اشاره به اینکه ارگان های تصمیم گیرنده در ارتباط با صنعت خودروسازی با یکدیگر هماهنگ نیستند، گفت: باید خودرویی تولید کنیم که بتوان آن را به کشورهای در سطح خودمان و یا بالاتر صادر کنیم.

  وی افزود: سرمایه گذاری که برای طراحی سمند صورت گرفت، اگر ادامه می یافت، دیگر نیازی به هزینه های جدید در این مورد نبود.

  این کارشناس صنعت خودرو تأکید کرد: هیچ سند و چشم اندازی برای صنعت خودروسازی وجود ندارد که حتی بعد از تغییر مدیران شرکت های خودروساز امکان اجرای آن اسناد وجود داشته باشد.

  استاندارد جاده خودرو رشد سرمایه گذاری صنعت یورو برنامه نبود خودروسازی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها