• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35529

  دبیر انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه افزایش قیمت محصولات لبنی به سازمان حمایت پیشنهاد نشده است، گفت: در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار، قیمت محصولات لبنی با توجه به هزینه‌های تولید، بررسی می‌شود.

  رضا باکری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری در پاسخ به اینکه آیا پیشنهاد جدیدی برای افزایش قیمت محصولات لبنی ارائه شده است، گفت: در زمینه افزایش قیمت به سازمان حمایت پیشنهادی داده نشده است اما در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار موضوع قیمت محصولات لبنی با توجه به هزینه ها بررسی می شود.

  دبیر انجمن صنایع لبنی افزود: افزایش ۲۵ درصدی دستمزد کارگران در سال گذشته یکی از مواردی است که می تواند در تعیین قیمت جدید موثر باشد.

  وی همچنین درباره دلیل افزایش قیمت لبنیات بعد از عید خاطرنشان کرد: به دلیل ابلاغ افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده از سوی سازمان امور مالیاتی، کارخانه های لبنیات قیمتهای خود را به همین میزان افزایش دادند.

  باکری در پاسخ به اینکه آیا این افزایش نیاز به مجوز از سوی سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده نداشت، گفت: به هرحال این قانونی است که ابلاغ شده و نیاز به مجوز ندارد، هر کس هم افزایش نداده از جیبش رفته است.

  افزایش قیمت تنظیم بازار دستمزد سازمان حمایت از مصرف لبنیات مالیات بر ارزش افزوده قیمت ستاد بررسی لبنی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها