• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35487

  مدیر عامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) اظهار کرد: ‌در سال گذشته ‌ حدود ۲۰ مگاوات برق توسط نیروگاه‌های انرژی تجدیدپذیر به شبکه وصل شد.

  به گزارش پارس یوسف آرمودلی در گفت وگو با خبرنگار انرژی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، همچنین تاکید کرد: انرژی نویی که در سال گذشته به شبکه وصل شد شامل انرژی تولیدی در بخش دولتی و خصوصی می شود.

  وی با اشاره به اهداف برنامه پنجم توسعه و قراردادهای دولتی اظهار کرد: تولید ۱۲۸مگاوات برق در نیروگاه های بادی را در دستور کار داریم که در صورت تامین اعتبار کارهای مربوط به آن را از امسال شروع می کنیم و در جاها مختلف نیروگاه های بادی نصب می شود.

  مدیر عامل سازمان انرژی های نو ایران همچنین تصریح کرد: مجوز تولید ۱۲ هزار مگاوات انرژی نیز به بخش خصوصی داده شده که کارهای اداری را دنبال می کنند.

  آرمودلی افزود: با گشایش اعتبار در بانک ها به بخش خصوصی برای سرمایه گذاری کمک می شود بنابراین در صورتی که بتوانند این کار را انجام دهند تولید انرژی نو توسط بخش خصوصی نیز با سرعت بیشتری صورت می گیرد.

  به گزارش ایسنا نیروگاه های بادی امروزی بسیار پر بازده هستند؛ انرژی باد رایگان و به راحتی قابل تبدیل به انرژی الکتریکی است؛ این انرژی در اکثر نقاط به مقدار زیاد وجود دارد.

  انرژی انرژی تجدیدپذیر ایران بخش خصوصی برق برنامه پنجم توسعه دانشجویان ایران دولتی و خصوصی سرمایه گذاری نو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها