• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34930

  نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دیپلمات های ایرانی بیشتر تمرکز خود صرف مسائل سیاسی کرده اند، گفت: آنها باید برای برون رفت از وضعیت تحریم تلاش کنند.

  به گزارش پارس به نقل از خانه ملت، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی، در تشریح موضوع سوال خود از وزیر امور خارجه گفت: محور اصلی این سوال بررسی اقدامات وزارت امور خارجه در حوزه اقتصاد بین الملل است.
  نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه جمهوری اسلامی ایران در شرایط تحریم قرار گرفته، لازم است که وزارت امور خارجه در زمینه اقتصادی نیز فعال شود و دیپلمات های ایرانی موانعی که دشمن در زمینه اقتصادی ایجاد کرده بر طرف کنند.
  وی تصریح کرد: به نظر می رسد که دیپلمات های ایرانی بیشتر تمرکز خود صرف مسائل سیاسی کرده اند در حالی که از آنها انتظار می رفت با فعالیت خود در زمینه مسائل اقتصادی، راهکار هایی را برای بازگشت به وضعیت اقتصادی گذشته ایجاد کنند.
  نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سوال از وزیر خارجه و پاسخ وی به این مساله نشان خواهد داد که آیا دستگاه دیپلماسی کشور عزمی برای فعالیت اقتصادی در حوزه بین الملل خواهد داشت یا خیر.

  جمهوری اسلامی ایران خانه ملت رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مسائل اقتصادی نماینده مردم وزارت امور خارجه وزیر امور خارجه وزیر خارجه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها