• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34895

  در هفته جاری کمیسیون‌های تخصصی مجلس میزبان وزرای اقتصاد، ‌ صنعت، نفت و نیرو هستند و هیأت رئیسه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد خودروسازان در کمیسیون صنایع نیز انتخاب خواهد شد.

  پارس به نقل از فارس، در هفته جاری کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی طبق روال گذشته تشکیل جلسه خواهند داد. بر این اساس کمیسیون اقتصادی یکشنبه بررسی لایحه یک فوریتی اصلاح قانون مالیات های مستقیم را ادامه می دهد، روز دوشنبه میزبان وزیر امور اقتصادی و دارائی برای پاسخ به سوال نماینده مردم قصر شیرین خواهد بود و سه شنبه نیز عملکرد بورس اوراق بهادار درسال ۱۳۹۱ و برنامه های این سازمان در سال۱۳۹۲ را بررسی می کند.
  کمیسیون برنامه و بودجه ضمن دعوت از وزیر نفت جهت پاسخگویی به سؤال نماینده رامهرمز، مابقی جلسات را به رسیدگی لایحه بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور اختصاص می دهد.
  کمیسیون انرژی نیز میزبان وزیر نیرو و نفت برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان خواهد بود و تحقیق و تفحص از آبفا را بررسی می کند
  اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم، بررسی لایحه اصلاح قانون کار و دعوت از وزیر صنعت برای پاسخ به سوال ۱۱ تن از نمایندگان مردم و انتخاب هیأت رئیسه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع خودروسازی و شرکت های خودروساز را در دستور کار خود دارد.

  اقتصاد خودروسازان صنایع و معادن مجلس صنعت صنعت نفت کمیسیون انرژی کمیسیون برنامه و بودجه لایحه بودجه مالیات نماینده مردم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها