• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34893

  آزادسازی سهام عدالت منوط به بسته شدن ورودی سهام عدالت و مشخص شدن تعداد قطعی مشمولین است که با توجه به اضافه شدن کارگران فصلی به پرونده سهام عدالت، این پروژه تا مدتی ادامه پیدا می کند.

  محمدرحیم احمدوند- رئیس سازمان خصوصی سازی- با بیان اینکه باید ورودی سهام عدالت مشمولان تعیین تکلیف شود، عنوان کرد: در حال حاضر پروژه سهام عدالت کارگران فصلی آغاز شده است که این موضوع باید تعیین تکلیف شود تا امکان آزادسازی سهام عدالت فراهم شود.
  رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه بعد از مشخص شدن ورودی سهام عدالت ارزش این سهم تعیین می شود، در مورد زمان خرید و فروش سهام عدالت توضیح داد: برای آزاد سازی سهام عدالت علاوه بر مشخص شدن تعداد مشمولان ابتدا باید ۳۰ شرکت سرمایه گذاری استانی وارد بازار سرمایه شوند که در حال حاضر مقدمات آن انجام شده و ۲۲ شرکت اقدامات لازم را انجام داده اند.
  وی در ادامه گفت: انجام این فرایند با توجه به ورودی افراد جدید در پرونده سهام عدالت و اضافه شدن مشمولان به طول انجامیده و به اتمام پروسه کارگران فصلی بستگی دارد.
  رئیس سازمان خصوصی سازی در مورد زمان اتمام پرونده سهام عدالت کارگران فصلی گفت: در دهه فجر سال گذشته فرم های اولیه سهام عدالت کارگران توزیع شده و برنامه زمان بندی شده به استان ها ارائه شد که با توجه به نحوه مراجعه مردم و پر کردن برگه ها ممکن است با تاخیر انجام شود زیرا برخی استان ها برگه ها را تحویل داده و ارائه برگه توسط سایر استان ها نیز در حال انجام است.
  احمدوند به مهر گفت: بعد از ورود شرکت های سرمایه گذاری استانی به بازار سرمایه و مشخص شدن قیمت آن ها، هر کدام از این شرکت ها بر اساس تعداد اعضا سهم خود را از سبد سهام عدالت مشخص می کنند و سپس بر اساس اقساط واریزی و ۲ دهکی که مشمول تخفیف هستند، سهام عدالت آزاد می شود که امیدواریم این کار در سال جدید انجام شود.

  خرید و فروش دهه فجر سازمان خصوصی سازی سرمایه سرمایه گذاری سهام عدالت وضعیت مشخص کارگران آزادسازی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها