• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34744

  شرکت سامسونگ از دو گوشی هوشمند جدید که در خانواده گوشی‌های هوشمند معمولی طبقه‌بندی می‌شوند رونمایی کرد و توضیح داد که این محصولات جدید با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت به دست کاربران می‌رسند.

  پارس به نقل از فارس: شرکت سامسونگ از دو گوشی هوشمند جدید که در خانواده گوشی های هوشمند معمولی طبقه بندی می شوند رونمایی کرد و توضیح داد که این محصولات جدید با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت به دست کاربران می رسند.

  شرکت سامسونگ از دو گوشی هوشمند جدید که در خانواده گوشی های هوشمند معمولی طبقه بندی می شوند رونمایی کرد و توضیح داد که این محصولات جدید با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت به دست کاربران می رسند.

  این دو گوشی هوشمند Galaxy Star و Galaxy Pocket Neo نام دارند که به ترتیب به پردازنده های یک گیگاهرتزی و ۸۵۰ مگاهرتزی مجهز شده اند و حافظه های داخلی آن ها ۴ گیگابایت است که البته می توان از طریق کارت حافظه آن را تا ۳۲ گیگابایت افزایش داد.

  روی این دو گوشی هوشمند نسخه ۴.۱ سیستم عامل اندروید یا همان Jelly Bean به همراه رابط کاربری ویژه سامسونگ موسوم به Touchwiz نصب شده است. هر دو گوشی به کاربران امکان می دهند که به راحتی بتوانند به صورت همزمان از ابزارها استفاده کنند، عکس بگیرند و آن ها را به اشتراک بگذارند و صفحه اصلی گوشی را بر اساس سلیقه شخصی خود تغییر دهند.

  هر دوی این گوشی ها به حسگرهایی مجهز هستند که نسبت به حرکت های کوچک عکس العمل نشان می دهند. به عنوان مثال زمانی که کاربر با یک تماس ناخواسته مواجه می شود می تواند با حرکت کوچک گوشی آن را روی حالت بی صدا بگذارد.

  خانواده سامسونگ سیستم عامل سیم کارت گوشی های هوشمند گوشی هوشمند بازار کاربران گوشی همزمان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها