• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34449

  مدیر امور ناظرین و تالارهای بورس کالا گفت: در پی معامله بیش از ۳۷ هزار تن انواع محصولات طی هفته جاری، ارزش معاملات بورس کالای ایران از ۹۱۴ میلیارد ریال گذشت.

  به گزارش پارس به نقل از بورس کالای ایران، عباس یعقوبی مدیر امور ناظرین و تالارهای بورس کالای ایران با بیان اینکه که طی هفته جاری در پی معامله بیش از ۳۷ هزار تن انواع محصولات، ارزش معاملات بورس کالای ایران از ۹۱۴ میلیارد ریال گذشت، اظهار داشت: در این هفته در تالار فرآورده های نفت و پتروشیمی در دو بخش داخلی و صادراتی، در مجموع ۲۵ هزار و ۹۹۰ تن انواع کالا با ارزشی افزون بر ۷۲۷ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.

  یعقوبی افزود: در این تالار و در گروه مواد پلیمری کارگزاران توانستند ۱۵ هزار و ۱۱۸ تن انواع کالا را به فروش برسانند؛ در گروه مواد شیمیایی نیز ۶ هزار و ۲۴۰ تن انواع کالا داد و ستد شد ضمن آنکه در گروه قیر ۴ هزار و ۶۳۲ تن انواع قیر داخلی و صادراتی مورد معامله قرار گرفت.

  مدیر امور ناظرین و تالارها تأ کید کرد: طی هفته منتهی به ۱۵ فروردین ماه در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا نیز ۱۱ هزار و ۱۵۰ تن انواع ورق های شرکت فولاد مبارکه به ارزش بیش از ۱۸۷ میلیارد ریال توسط مشتریان خریداری شد.

  ایران بورس کالا پتروشیمی شرکت فولاد مواد شیمیایی نفت میلیارد ریال معاملات ارزش
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها