شب گذشته رخ داد؛

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34145

  شب گذشته مسافران دو پرواز تهران - مشهد و تهران - اهواز در فرودگاه مهرآباد سرگردان شدند و پرواز مشهد با تاخیر یکساعته انجام شد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، شب گذشته مسافران پروازهای اهواز و مشهد با مشکلات فراوانی در فروگاه مهرآباد مواجه شدند و پروازهای آنها با تاخیر زیاد انجام گرفت.

  بر این اساس پرواز تهران - اهواز که قرار بود از سوی شرکت هواپیمایی ماهان و در ساعت ۲۱: ۳۰ انجام گیرد به دلیل نقص فنی تا قبل از ساعت ۱۲ شب گذشته انجام نگرفته بود، به طوری که پس از سوار شدن مسافران در هواپیما، خلبان پرواز اعلام می کند که این هواپیما نقص فنی دارد بنابراین با آن پرواز نخواهد کرد.

  از سوی دیگر پرواز تهران - مشهد این ایرلاین که باید در ساعت ۲۲: ۳۰ دقیقه پرواز می کرد، در اقدامی ناگهانی از سوی مسئولان ماهان برای پرواز اهواز اختصاص یافت. این موضوع منجر به اعتراض شدید مسافران مشهد شد که در نهایت مسئولان این ایرلاین منصرف شده و اعلام کردند پرواز مشهد با یکساعت تاخیر انجام می گیرد.

  با وجود تاکیدات فراوان سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر عدم تاخیر پروازها در نوروز و هماهنگی ایرلاین ها برای انجام تمامی پروازها، بازهم مسافران زیادی در فرودگاه ها سرگردان شدند.

  سازمان هواپیمایی کشوری فرودگاه مسافران مسافران نوروزی مشکلات مشهد نوروز هواپیما پرواز مهرآباد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها