• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33400

  در حالی سکه و ارز در بازار روند با ثباتی را طی‌ می‌کند که معاملات آتی در روزهای ابتدایی سال ۹۲ با مقداری افزایش هم‌اکنون روند آرام همراه با کاهش را دنبال می‌کند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، معاملات آتی سکه نسبت به آخرین روز معاملاتی سال ۹۱ با مقداری افزایش آغاز شد.

  بر همین اساس، پس از آنکه روند سکه و ارز در بازار نقدی روند با ثباتی را طی کرد، معاملات آتی سکه نیز بالبطع روند آرام تری به خود دیده است به طوریکه هیجان ابتدایی روزهای آغازین معاملات سال ۹۲ را ندارد.

  این گزارش می افزاید، برخی از معامله گران این بازار معتقدند پس از آنکه فعالان بازار در ابتدای معاملات سال ۹۲، جهت گیری افزایشی قیمت ها را دنبال می کردند امروز این رویه را تغییر داده اند و با توجه به قیمت های بازار سکه نقدی روند آرام تری را دنبال می کنند.

  محمد حسن تسلیمی یکی کارشناسان بازار سکه آتی در گفت وگو با فارس با بیان اینکه سکه نقدی هم اکنون یک میلیون و ۳۶۰ هزار تومان معامله می شود، گفت: فعالان بازار در حال حاضر فاصله سررسیدها را تا ۴۰ هزار تومان افزایش داده اند و تا ۴۵ هزار تومان نیز این فاصله مشاهده شد.

  وی ادامه داد: امروز معاملات آتی سکه روند با ثبات تری را طی کرد؛ این امر به دلیل وجود ثبات در بازار نقدی است یعنی آرامش در بازار سکه و ارز حکم فرما شده است.

  به گزارش فارس، امروز معاملات آتی سکه در سررسیدهای فروردین، اردیبهشت و خرداد به ترتیب با قیمت های یک میلیون و ۳۷۵ هزار تومان، یک میلیون و ۴۱۵ هزار تومان و یک میلیون و ۴۵۶ هزار تومان دنبال شد.

  بر همین اساس، امروز با توجه به اینکه معاملات آتی سکه آرامش را در بازار نقدی مشاهده کرد دیگر روند افزایش را به خود ندید بلکه در تمام سررسیدها حداقل نیم تا یک درصد کاهش نیز داشت.

  یادآور می شود، روز گذشته سکه آتی در سررسیدهای فروردین، اردیبهشت و خرداد به ترتیب با قیمت های یک میلیون و ۳۸۵ هزار تومان، یک میلیون و ۴۲۵ هزار تومان و یک میلیون و ۴۶۶ هزار تومان داد و ستد شد.

  ارز بازار تومان سکه میلیون معاملات آرامش روند نقدی آتی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها