• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33178

  رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: ‌ اجرای پروژه مسکن مهر تنها در دولت دهم اجرا شده و یکی از بزرگترین طرح‌های عمران کشور به شمار می‌رود.

  به گزارش پارس به نقل از شبکه ایران، مصطفی قلی خسروی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه اجرای پروژه مسکن مهر یکی از بزرگترین طرح های عمرانی کشور به شمار می رود، گفت: بسیاری ار افراد کارشناسان از اجرای این طرح ایراداتی گرفته اند و برخی از نمایندگان نیز از خواب بودن و به موقع اجرا نکردن واحدهای مسکن مهر گفتند. خسروی با بیان اینکه در قانون اساسی به ساخت مسکن برای دهک های پایین جامعه تاکید شده است گفت: هیچ کدام از دوست های قبلی اقدام به اجرای این قانون نکردند و تنها دولت نهم و دهم توانست با اجرای طرح مسکن مهر بسیاری از متقاضیان را خانه دار کند.

  رئیس اتحادیه مشاوران املاک در ادامه اظهار داشت: در صورتی که طرح مسکن مهر اجرا نمی شد در حال حاضر قیمت هر متر مربع درمیانه شهر بیش از ۱۰ میلیون تومان بود.

  وی در ادامه اظهار داشت: اجرای پروژه مسکن مهر بسیار مناسب بوده و بسیاری از افرادی که در جنوبی ترین منطقه شهر مستاجر بوده اند در حال حاضر صاحب واحد مسکونی شده اند.

  ایران جامعه خواب دولت دهم دولت نهم قانون قانون اساسی مسکن مسکن مهر کشور

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها