• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331400

  نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه بهاره در تهران نصف نصف است گفت: این وضعیت در استان های مختلف هنوز مشخص نیست و تصمیم گیری در این ارتباط را بر عهده کارگروه‌های استانی گذاشته شده است.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، محمود شکری با اعلام این خبر اظهار کرد:  برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در استان های مختلف هنوز مشخص نیست و تصمیم گیری در این ارتباط بر عهده استان‌ها گذاشته شده است.

  وی افزود: کارگروهی در هر استان متشکل از نمایندگان اتاق اصناف، استانداری و وزارت صنعت تشکیل می‌شود و به صورت جداگانه در این ارتباط تصمیم گیری می‌کند.

  نایب رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: با توجه به تمایل و خواست مردم  و حضور اصناف در شهرهای  مختلف به نظر می رسد که این درخواست در بیشتر شهرها مورد موافقت قرار گیرد، اما احتمال برگزای این نمایشگاه در شهر تهران نصف نصف است.

  اصناف به جای حضور در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم فروش فوق‌العاده داشته باشند

  وی  در ارتباط با دلایل عدم برگزاری احتمالی نمایشگاه بهاره در شهر تهران خاطر نشان کرد:  باید فرهنگی در سطح جامعه به وجود آید که  اصناف به جای حضور در نمایشگاه در قالب فروش های فوق العاده فعالیت کنند.

  شکری تصریح کرد: با ورود اصناف به فضای رقابتی، مصرف کننده نیز می تواند اجناس را با قیمت مناسب تری خریداری کند.

  وی افزود: متاسفانه در ایامی که تقاصا برای خرید افزایش می‌یابد، به جایی اینکه بین صنوف برای به دست آوردن بازار، رقابت ایجاد شود، شاهد این هستیم که قیمت اجناس افزایش می‌یابد.

  شکری اظهار کرد:  برای تامین نیاز مردم در فصول پر مصرف سال باید به جای نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا، فروش فوق العاده  را در سطح خود اصناف داشته باشیم و از ظرفیت‌های نمایشگاهی برای نمایشگاه‌های تخصصی استفاده کنیم.

  استان های مختلف ایران جامعه رقابت نمایشگاه بهاره

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها