• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32546

  برغم تأکید بانک مرکزی مبنی بر ارائه خدمات شایسته به مردم در ایام تعطیل نوروز، مردم با مراجعه به عابربانک‌ها برای دریافت اسکناس، دست خالی بر می‌گردند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، برخلاف وعده بانک مرکزی که تأکید کرده بود خدمات دهی خوبی به مردم در ایام تعطیل سال ارائه خواهد شد، عابربانک ها به دلیل عدم موجودی کافی اسکناس مردم را سرگردان کرده است.

  بر همین اساس خدمات عابربانک ها مخصوصا در پرداخت اسکناس انجام نمی شود و طبق مراجعه خبرنگار فارس به برخی عابربانک های تجارت، صادرات، رفاه و ملت مشاهده شده که مردم دست خالی از عابربانک ها باز می گردند.

  به گزارش فارس، بانک مرکزی پیش از این اعلام کرده بود که خدمات شایسته ای به مردم در ایام تعطیلات نوروز ارائه خواهد شد.

  این گزارش می افزاید، هم اکنون برخی از عابربانک های سطح شهر نیز به صورت غیرفعال هستند و بلااستفاده شده اند به طوریکه این اتفاق نه تنها در ایام نوروز بلکه در دیگر ایام تعطیل سال رخ می دهد.

  بر اساس این گزارش بانک مرکزی به منظور رفاه حال مشتریان بر ارائه خدمات بهتر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز، اول اسفندماه طی بخشنامه ای مواردی همچون تجهیز و پشتیبانی فنی لازم کلیه دستگاه های خودپرداز جهت تأمین نقدینگی و رفع خرابی های احتمالی تأکید کرده بود.

  همچنین بانک ها شماره هایی را نیز برای اعلام خرابی خودپردازها اعلام کرده اما این شماره های تماس برای اطلاع مردم و رفع خرابی در کنار عابربانک ها الصاق و یا بر صفحه نمایشگر خودپردازهای خود طراحی نکرد ه اند.

  ایام تعطیلات نوروز ایام نوروز بانک مرکزی تجارت روزهای پایانی سال نقدینگی نمایشگر نوروز مردم عابربانک

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها