• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322675

  مدیرعامل شرکت پست با اشاره به اقدامات این شرکت برای توزیع گذرنامه زائرین اربعین گفت: کار توزیع در شیفت صبح، بعدازظهر و آخرین جمعه منتهی به اربعین انجام می‌شود و به محض تحویل گذرنامه توسط نیروی انتظامی به شرکت پست صبح یا بعدازظهر روز بعد گذرنامه به دست زائرین رسانده می‌شود.

  به گزارش پارس،به نقل از فارسدرباره اقدامات شرکت پست در آستانه اربعین حسینی برای ارسال گذرنامه‌های زائرین اظهار داشت: طی توافقات قبلی، شرکت پست مسئولیت توزیع گذرنامه را در سطح کشور برعهده گرفته است.

  مدیرعامل شرکت پست ایران گفت: در حال حاضر شرکت پست با بسیج تمامی نیروهای خود مراحل آماده‌سازی رهسپاری و توزیع گذرنامه‌ها را انجام می‌دهد تا گذرنامه‌ها به سریع‌ترین صورت ممکن به دست زائرین برسد.

  وی یادآور شد: با توجه به نزدیکی به اربعین حسینی شرکت پست هم‌اکنون در شیفت‌های صبح، بعدازظهر و آخرین جمعه منتهی به اربعین توزیع گذرنامه را انجام می‌دهد.

  وی گفت: در حال حاضر به محض اینکه گذرنامه توسط نیروی انتظامی به پست تحویل داده می‌شود. بلافاصله در دستور کار  توزیع قرار می‌گیرد تا صبح روز بعد یا حداکثر بعدازظهر روز بعد به دست زائر برسد.

  ایران بسیج نیروی انتظامی توزیع گذرنامه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها