• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322626

  در حالی که تنها هفت ماه از عرضه ساعت هوشمند اپل به بازار گذشته و استقبال از این محصول هم چندان چشمگیر نبوده، گفته می‌شود این شرکت به دنبال ساخت نسل جدید ساعت خود است.

  به گزارش پارس،به نقل از فارسساعت یاد شده که احتمالا Apple Watch 2 نام خواهد گرفت، از امکاناتی مانند دوربین ویدیویی برخوردار خواهد بود که به کاربران امکان می دهد تصویر تماس گیرندگان با خود را بر روی گوشی مشاهده کنند.

  شایعه دیگری که در مورد امکانات این ساعت به گوش می رسد عرضه آن در مدل ها و اشکال متنوع است. البته ابعاد این ساعت و طراحی کلی آن عوض نخواهد شد، اما شاید ضخامتش اندکی بیشتر شود. یکی دیگر از برنامه های اپل برای ساعت خود افزایش عمر باتری خواهد بود.

  منابع نزدیک به اپل مدعی هستند که نسل جدید ساعت های این شرکت پاییز سال آینده عرضه می شوند. برخی کارشناسان هم می گویند این ساعت ها در اواخر شهریور ماه سال آینده و همزمان با به بازار آمدن گوشی های آیفون 7 در دسترس قرار می گیرند.

  اگر این اطلاعات درست باشند میان زمان عرضه نسل اول و نسل دوم ساعت های اپل 18 ماه فاصله خواهد افتاد و این زمان برای طراحی یک ساعت کاملا متفاوت کافی خواهد بود.

  باتری دوربین ساعت هوشمند نسل

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها