• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32183

  معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به انجام قرعه‌کشی وام عمره دانشجویی، ‌ گفت: براین اساس۲۲۵۰ تن از متقاضیان وام عمره دانشجویی برای دریافت تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی بانک ملت انتخاب شدند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محمد زارع در این باره اظهارکرد: ۴۵۰۰ تن از عمره گزاران دانشجو متقاضی دریافت وام عمره بودند، که ازاین تعداد ۲۲۵۰ تن به عنوان اصلی و تعدادی هم به عنوان ذخیره، برای دریافت وام به قید قرعه انتخاب شدند.

  وی با بیان اینکه متقاضیانی که درقرعه کشی وام عمره دانشجویی انتخاب شده اند، می توانند از این تسهیلات استفاده کنند، گفت: سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه برای هر دانشجو، مبلغ ۱۰ میلیون ریال و مدت تسهیلات حداکثر ۱۸ ماه است.

  زارع گفت: افراد پذیرفته شده می توانند برای اخذ تسهیلات به هر یک از شعب بانک (شعبه ثبت نام یا سایر شعب) با ضمانت یک نفر ضامن معتبر مراجعه کنند و این تسهیلات حداکثر تا انتهای خرداد ماه سال ۱۳۹۲ قابل پرداخت خواهد بود و پس از این مهلت اعطای تسهیلات مجاز نیست.

  وی ادامه داد: به دلیل محدودیت تعداد وام اعطایی به هر زوج (دو یا سه نفره) فقط یک وام یک میلیون تومانی تعلق می گیرد. فرد معرفی شده به بانک در ثبت نام های دو و سه نفره، نفر اصلی (سرگروه) است.

  زارع گفت: افراد انتخاب شده باید معرفی نامه را از سایت دریافت کنند چون ارائه این معرفی نامه به بانک الزامی است، همچنین می توانند دستورالعمل اعطای وام را پرینت کرده و در صورت نیاز به شعبه ارائه کنند.

  براساس این گزارش، ستاد در حال رایزنی با مسئولان بانک ملت برای افزایش تعداد وام عمره دانشجویی است.

  بانک ملت دانشجو قرض الحسنه انتخاب تسهیلات عمره وام دانشجویی کشی قرعه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها