• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32104

  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس جنوبی گفت: ۲۹ اسفند، یادآور عزت و شکوه ایرانی در صنعت نفت است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، مسعود نصوری با انتشار پیامی به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت اظهار داشت: ۲۹ اسفند، یادآور عزت و شکوه ایرانی در ملی شدن صنعت نفت است و این روز را به تمامی آحاد مردم ایران اسلامی تبریک می گویم.

  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس جنوبی خاطرنشان کرد: تلاش شما، فعالان صنعت نفت، در به بارنشستن شکوفه های ایران اسلامی در حوزه انرژی و صنعت بالنده نفت همواره قابل تقدیر و ستایش بوده و هست؛ به فرموده رهبری تلاش متعهدانه شما مصداق" جهاد فی سبیل الله" است.

  نصوری بیان داشت: این تلاش که نشان از پایبندی به ارزش های والای اسلامی و انقلابی است، قطعاً موجبات رضایت و خشنودی خداوند متعال و امام عصر (عج) را به همراه خواهد داشت.

  وی اضافه کرد: اینجانب به نوبه خود این روز بزرگ را که حاصل تلاش های خستگی ناپذیر بزرگان این آب و خاک بوده است را تبریک عرض می کنم.

  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس جنوبی اذعان داشت: بدون تردید خدمت گزاران فرزندان ایران اسلامی در پایتخت انرژی کشور با درک شرایط حساس کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی در راه تعالی و شکوفایی ایران اسلامی در عرصه اقتصادی و انرژی در ادامه راه تمامی فعالان و تلاشگران صنعت نفت در ادوار گذشته از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

  نصوری عنوان کرد: سربازان ولایت و نظام در عرصه صنعت بالنده نفت همواره با نصب العین قرار دادن فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، نوید روزهای روشن را به ملت ایران خواهند داد.

  وی در پایان متذکر شد: روز هایی که با طی کردن مسیر پیشرفت ایران اسلامی و اهداف عالیه نظام در راستای کمک به تحقق اهداف پیش بینی شده در چشم انداز آینده ایران اسلامی ترسیم شده، همراه خواهد بود.

  انرژی ایران اسلامی پارس جنوبی پایتخت خاک صنعت نفت مقام معظم رهبری ملت ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی نفت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها