• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32053

  معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: در ایام تعطیلات نوروز ‌۲۰ تا ‌۳۰ درصد شعب بانکها و موسسات اعتباری در تهران و سراسر کشور به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، ابراهیم درویشی معاون نظارتی بانک مرکزی گفت در ایام تعطیلات نوروز ۲۰ الی ۳۰ درصد شعب بانکها و موسسات اعتباری در تهران و سراسر کشور به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
  وی افزود: پایان سال مالی بانکها، طبق سنوات گذشته بیست و هشتم اسفندماه می باشد مع الوصف، بانکها و موسسات اعتباری روز چهارشنبه سی ام اسفندماه نیز به نحو مقتضی نیازهای مالی مشتریان را برآورده خواهند کرد.
  درویشی گفت: اسامی شعب کشیک در ایام تعطیلات نوروز از طریق سایت بانکها و موسسات اعتباری اطلاع رسانی می شود.
  بر اساس این گزارش بانک مرکزی اول اسفندماه طی بخشنامه ای مواردی همچون تجهیز و پشتیبانی فنی لازم کلیه دستگاه های خودپرداز جهت تأمین نقدینگی و رفع خرابی های احتمالی ؛ در دسترس بودن دائمی خدمات بانکداری الکترونیک و رفع نقص های فنی و همچنین پاسخگویی مناسب به مشتریان در اسرع وقت ؛ دایر نمودن شعب کشیک حتی المقدور در تمام نقاط کشور و اطلاع رسانی کافی در این ارتباط از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانکها و سایر رسانه های جمعی را به بانک های کشور تاکید کرده است.

  الکترونیک ایام تعطیلات نوروز ایام نوروز بانک مرکزی رسانه روابط عمومی معاون نقدینگی درصد شعب

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها