به گزارش پارس، «میشل راسکائو» روز یکشنبه در نشست خبری در مورد ادعای سازمان غذا و دارو مبنی بر آلودگی محصولات این شرکت، توضیح داد: آنچه ما صحبت می‌کنیم بر اساس مدارک و مستندات رسمی است که در دست داریم و آن را به مقامات ارائه داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه آزمایشات آب آشامیدنی شرکت دماوند در آزمایشگاه‌های مستقل و مورد تائید سازمان غذا و دارو و همچنین در آزمایشگاه‌های اروپایی در فرانسه انجام شده است، اظهار داشت: نتایج آزمایش‌ها نشان می‌دهد که آب آشامیدنی دماوند عاری از آلودگی میکروبی است.

مدیرعامل شرکت آب دماوند با تاکید بر اینکه انجام آزمایش بر روی آب‌های بسته‌بندی خیلی سخت و دشوار است، تاکید کرد: تنها با انجام یک نمونه از یک بطری آب، نمی‌توان به نتایج آن استناد کرد؛ لذا می‌بایست حداقل پنج بار آزمایش بر روی یک محصول انجام شود.

راسکائو با بیان اینکه تا امروز هیچ‌گونه نتیجه رسمی از آزمایش‌های سازمان غذا و دارو دریافت نکرده‌ایم، اظهارداشت: پروانه آب‌معدنی شرکت دماوند از دو سال قبل تمدید نشده و موضوع مربوط به روزهای اخیر نیست.

وی درباره اینکه چرا بعد از اخطار سازمان غذا و دارو، از توزیع محصولات آب دماوند جلوگیری نشد؟ گفت: این اخطار به صورت شفاهی بود و ما برداشت درستی از آن نداشتیم.