به گزارش سایت شرکت های پدیده، افزایش 10 درصدی سهام سهام داران در تاریخ 14 دی ماه در سامانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز برای سهام داران ثبت شده است.

سایت این شرکت همچنین تصاویری از دفتر خدمات خرید و فروش سهام این شرکت در شهرهای ارومیه، همدان و سنندج، منتشر کرد که در آن نشان داده شده بود این دفاتر باز هستند و خرید و فروش سهام در آن ها جریان دارد. این در حالی است که محسنی اژه ای معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری دیروز خود از تشکیل پرونده قضایی برای این شرکت خبر داده بود و گفته بود برخی از دفاتر خرید و فروش سهام این شرکت، پلمب شده اند.

سایت شرکت پدیده، همچنین با انتشار مصاحبه یکی از سایتهای خبری، از قول پهلوان، مدیر عامل پدیده شاندیز نوشت: در سایت ها نوشته اند که من 94 هزار میلیارد کلاهبرداری و فرار کرده و در سوئیس سرمایه گذاری کردم. من الان در دفترم هستم و با شما مصاحبه می کنم. محسن پهلوان مقدم همچنین اعلام کرده است دلیل انتشار اسناد بر علیه این شرکت در رسانه ها، محکوم شدن وزارت جهادکشاورزی در دعوایی است که علیه این شرکت داشت. او گفت: ریشه ی این بداخلاقی های رسانه ای و سیاه نمایی های کنونی در خصوص فعالیت این شرکت به دلیل محکوم شدن وزارت جهاد است. در 50 هکتار زمین این شرکت، 1 میلیون و 110 هزار متر زیربنا ساختیم و برخی از پروژه ها هم افتتاح شده است.

او با تایید پلمب دفاتر این شرکت در شهر مشهد، آن را ناشی از درخواست شرکت دانست و گفت: "در شهر مشهد به دلیل رکود بازار مسکن،بنگاه ها خرید و فروش سهام پدیده و دیگر شرکت ها را انجام می دادند که کار غیر قانونی بود. ما خواستار پلمپ دفاتر غیر مجاز خرید و فروش سهام پدیده بودیم."

گفتنی است آخرین خبر سایت پدیده شاندیز با عنوان " همچنان خبرهای خوب در راه است" بدون متن، منتشر شده و با قراردادن عکسی از تجمع سهامداران، نوشته: "به زودی فایل صوتی قرار داده می شود."