پایگاه خبری مخاطب۲۴ ارائه دهنده آخرین و جدیدترین اخبار روز ایران و جهان شامل قیمت خودرو ، قیمت مسکن، اخبار بورس و بانکی، نرخ ارز، اخبار ورزشی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و...

لوگو پایگاه خبری مخاطب24

در این مطلب پارس نیوز قصد داریم شما را با یکی از به روزترین پایگاه‌های خبری که اطلاعات روزانه مورد نیاز شما را در هر زمینه‌ای ازجمله قیمت خودرو، نرخ ارز ، اخبار بورس و قیمت مسکن ... در اختیارتان قرار می‌دهد آشنا کنیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا با فعالیت‌ها و خدمات رایگان ارائه شده توسط پایگاه خبری مخاطب۲۴ آشنا شوید.
دنیای امروزی دنیای اطلاعات است. به همین دلیل دسترسی به اطلاعات صحیح و به موقع نقشی تعیین کننده در پیشبرد امور روزمره دارد. برای مثال اگر قصد خرید اتومبیل جدیدی برای خود را داشته باشید اولین اطلاعاتی که قبل از خرید به آن نیاز خواهید داشت، بررسی قیمت خودرو است. دسترسی به اطلاعات باید سریع و به موقع نیز باشد. یعنی اگر یک خبر مهم و تاثیرگذار در زندگی مردم با یک هفته تاخیر مخابره و اطلاع رسانی شود، ارزش ذاتی خود را از دست داده و مخابره آن سودی برای خواننده خبر نخواهد داشت. اما برای دسترسی به اطلاعات صحیح باید به کجا مراجعه کرد؟

ویژگی‎های سایت خبری خوب چیست؟

در صورتی که می‎خواهید از آخرین اخبار مطلع شوید بایستی یک سایت خوب در این زمینه پیدا کنید. سایتی که بتواند بخش قابل توجهی از نیاز‌های شما در این زمینه را پوشش دهد. اما ویژگی‎های یک سایت خبری خوب چیست؟ تا به حال به این سوال مهم فکر کرده ‎اید؟ چرا برخی از افراد همیشه از آخرین اطلاعات و اتفاقات و رخداد‌ها اطلاع دارند و اطلاعات آن‎ها کاملا صحیح است؟ علت این مسئله را می‎توان در یک سایت به‎ روز و مناسب پیدا کرد. در ادامه به ویژگی‎های سایت خوب خبری خواهیم پرداخت.

پوشش کلیه اخبار

یکی از مهم‎ترین ویژگی‎‌های یک سایت خبری خوب این است که کلیه اخبار را پوشش دهد. اخبار می‎تواند در زمینه ‎های مختلفی باشد. برای مثال برخی از آن‎ها مربوط به اقتصاد، برخی مربوط به سیاست و برخی مربوط به رویداد‌های اجتماعی یا ورزشی است. یک سایت خوب بایستی کلیه این زمینه‎‌ها را پوشش داده و البته برای هر یک نیز بخش‎های متفاوتی را در نظر بگیرد تا افراد بتوانند با ورود به بخش مدنظر خود به اخبار مورد‎ علاقه‎‌ شان دست یابند.

پوشش بازار‌های سرمایه‎ گذاری و قیمت‎ها

اخبار بورس در مخاطب24

با توجه به اینکه این روز‌ها تمایل مردم برای حضور در بازار‌های سرمایه‎ گذاری بیش از هر زمان دیگری شده است، یک پایگاه خبری خوب بایستی بخشی از سایت را به بازار سهام و اخبار مربوط به بورس اختصاص دهد.
همان‎طور که پیشتر گفتیم، کسی می‎تواند در زمینه تحلیل‎های بورسی موفق ظاهر شود که همواره از آخرین اخبار و اطلاعات موجود در بازار باخبر باشد. به همین خاطر اطلاع از اخبار بورس از اهمیت بالایی برخوردار است. سرویس اقتصادی پایگاه خبری مخاطب۲۴ در بخش اخبار بورس ، آخرین اخبار را در اختیار مخاطبان قرار می‎دهد تا با استفاده از آن‎ها تحلیل‎گران بتوانند پیش‌بینی ‎های بهتری از بازار سهام داشته باشند. همچنین مقالات آموزشی بسیاری نیز روی سایت قرار می‎گیرد و روش‎های به ‎روز دنیا در زمینه تحلیل سهام را ارائه خواهد کرد.

همچنین با عنایت بر اینکه قیمت موبایل، قیمت ارز، طلا، خودرو و ... به صورت روزانه دچار نوسانات است و این نوسان‎ها به طور مستقیم روی زندگی مردم تاثیر می‎گذارد، نیاز است که یک سایت خبری خوب دارای بخش بازار خودرو و خبر‌های بازار طلا و ارز هم باشد تا افراد با اطلاع از این بازار‌ها تصمیمات مالی صحیح‎ تری اتخاذ کنند.

پیش‌‎بینی بورس فردا را چگونه انجام دهیم؟

یکی از نکاتی که بایستی به آن توجه داشت این است که پیش بینی بورس بیش از اینکه یک تکنیک باشد، نوعی هنر است. اما چه کسانی می‎توانند پیش‎بینی بورس را بهتر و حرفه‎ ای‌تر انجام دهند؟ پیش‌بینی این بازار مالی تا حد زیادی به اطلاعات به‎ روز و دانستن اخبار بورس بستگی دارد. افرادی که می‎توانند به طور دائم اخبار گوناگون سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... را دنبال کنند قادر به تحلیل‎های بورسی حرفه ‎ای تری خواهند بود. به همین خاطر ما اینجا در پایگاه خبری مخاطب ۲۴ اخبار بورسی را به صورت کاملا دسته‎ بندی شده در اختیار مخاطبان قرار می‎دهیم تا قادر به ارائه تحلیل‎های دقیق‎تری باشند.
واضح است که صرفا اطلاع از اخبار بورس نمی‎تواند منجر به موفقیت در این زمینه شود و شما بایستی مهارت‎های دیگری نیز کسب کنید که از جمله آن‎ها می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تحلیل تکنیکال: تحلیل با استفاده از اندیکاتور‌ها و ابزار‌ها انجام می‌شود.
• تحلیل فاندامنتال: تحلیل با استفاده از رفتار سهام در گذشته انجام می‌شود.
• تحلیل با استفاده از مدل‎های عددی: در این شکل از تحلیل از مدل‎های عددی که پیشتر توسط دانشمندان و تحلیل‎گران تعریف شده است برای پیش‌بینی بورس فردا استفاده می‌شود.
• تحلیل با استفاده از شبکه عصبی: شبکه عصبی زیرمجموعه‎ای از هوش مصنوعی است و با قرار دادن برخی داده‎ها و پارامتر‌ها به شبکه عصبی می‎توان از تحلیل این سیستم نسبت به بازار آگاه شد.
• تحلیل به روش تابلوخوانی: نوعی تحلیل فاندامنتال است و تحلیل با استفاده از اطلاعاتی همچون قیمت پایانی، قیمت لحظه‎ای، ارزش بازار، حجم معاملات، سهام شناوری، خرید حقیقی و حقوقی، فروش حقیقی و حقوقی و ... مشخص خواهد شد.

همان‎طور که گفتیم بازار سرمایه و حضور در آن نیازمند برخورداری از دانش بازار سهام و روش‎های مختلف تحلیل است. در نتیجه اگر قصد حضور در این فضا را دارید نیاز به آموزش خواهید داشت. ما اینجا در سرویس اقتصادی پایگاه خبری مخاطب ۲۴ آموزش بازار سرمایه و تحلیل بازار سهام را به شکل حرفه ‎ای شروع کرده ‎ایم و در اختیار مخاطبان قرار می‎دهیم. شما می‎توانید با مرور این آموزش‎ها توانایی پیش‎بینی بورس را کسب کنید.

قیمت خودرو در مخاطب۲۴

قیمت خودرو در مخاطب24

یکی از پرطرفدارترین خدمات این سایت خبری، استعلام آخرین قیمت خودرو‌ها برای بازدیدکنندگان است. استعلام قیمت صحیح و به روز مخصوصا برای کسانی که قصد خرید دارند جزو اطلاعات ضروری محسوب می‌شود. مخاطب۲۴ اطلاعات کاملی از آخرین قیمت خودرو را به تفکیک کمپانی‌های داخلی در اختیار شما قرار داده و آخرین تغییرات را بر اساس تاریخ به شما نشان خواهد داد. همچنین اطلاعات مفیدی از تغییرات قوانین مربوط به خودرو، طرح‌های فروش خودروسازی‌ها و نظرسنجی‌های مرتبط را در این وبسایت مشاهده خواهید کرد.

نرخ ارز در پایگاه خبری مخاطب24

نرخ ارز در پایگاه خبری مخاطب24


علاوه بر قیمت خودرو، از خدمات دیگر این پایگاه خبری ارائه قیمت روزانه نرخ ارز و قیمت سکه و قیمت طلا به مخاطبین خود است. این خدمت علاوه بر بازرگانان برای مردم نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نوسانات نرخ ارز برای کسانی که با ارز سروکار دارند جزو اطلاعات ضروری روزانه است که باید به آن دسترسی داشته باشند.
تغییرات قیمت ارز و طلا به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر تمامی جنبه‌های اقتصادی زندگی مردم موثر بوده و تا حدودی اتفاقات آینده موثر بر زندگی روزمره مردم را مشخص می‌کند. از این جهت اطلاع رسانی صحیح و به روز در این زمینه، اهمیت ویژه‌ای داشته و تقاضای زیادی برای دسترسی به این اطلاعات در بین مردم وجود دارد.
همچنین عوامل موثر بر افزایش یا کاهش قیمت سکه و طلا به طور مداوم زیر ذره بین قرار گرفته و رابطه بین این تغییرات قیمت با بورس از طریق اخبار بورس پوشش داده می‌شود.

اخبار بانک و اخبار بیمه

اخبار بانک و اخبار بیمه در مخاطب24

بعد از خبر‌های مربوط به قیمت خودرو، اخبار بانک بخش دیگری از پرتقاضاترین خبر‌های اقتصادی ارائه شده توسط تیم خبری این وبسایت است. اطلاعاتی نظیر فعالیت‌های آتی بانکها، تغییر قوانین پولی کشور، تغییرات سالیانه حقوق، ارائه تسهیلات خاص و شرایط اخذ وام را میتوانید از این وبسایت خبری به صورت به روز و آپدیت شده دریافت نمایید.
اخبار بیمه از دیگر خبر‌های مهمی است که بسیاری از افراد آن را دنبال می‌کنند. تغییرات مربوط به قوانین بیمه‌ای در کشور، شرایط پوشش بیمه‌ها و تغییرات سالیانه نرخ بیمه از جمله مهم‌ترین این اخبار هستند. همچنین در این وبسایت طر‌های ویژه، آخرین محصولات بیمه‌ای و تخفیفات آن به اطلاع شما خواهد رسید.


پایگاه خبری مخاطب۲۴ ارائه دهنده آخرین و جدیدترین اخبار روز ایران و جهان شامل قیمت خودرو، قیمت مسکن، اخبار بورسی و بانکی، نرخ ارز، اخبار ورزشی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و... یکی از منابع مورد اطمینان و در دسترس برای همه کسانی است که نیاز به این اطلاعات دارند. اهمیت اخبار در زندگی مردم از این جهت است که در مورد اتفاقات پیرامون آن‌ها اطلاع رسانی کرده و تاثیر این اتفاقات بر زندگی¬شان را پیش بینی میکند.
یکی از امکاناتی که در این وبسایت در اختیار مخاطبان قرار گرفته، امکان مرتب سازی اخبار بر اساس استان‌های کشور می‌باشد. به-این ترتیب اگر به دنبال خبر‌های منطقه خاصی باشید، می‌توانید از این امکان استفاده کرده و تنها اخبار مربوط به آن منطقه خاص را دنبال کنید.
بخش مولتی مدیا یا چند رسانه‌ای وبسایت نیز با فراهم آوردن عکس و فیلم و کلیپ‌های خبری، اخبار مورد نیاز را به صورت تصویری در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد.
کیفیت خبری در این پلتفرم رسانه‌ای حرف اول را می‌زند. اخبار خروجی این رسانه معتبر بوده و مستند هستند، و در یک فرم مخاطب پسند و حرفه‌ای عرضه می‌شوند. این وبسایت خبر‌های مهم از سرتاسر دنیا را جمع آوری کرده و پس از تایید صحت و سقم این خبرها، آن را در یک پلتفرم به مخاطب خود ارائه می‌کند. ارائه تمامی اخبار مورد نیاز کاربر به صورت یکجا از این جهت مورد توجه است که تا حدود زیادی در سرمایه زمانی و انرژی او صرفه جویی می‌کند.
علاوه بر خبر‌های مهم اقتصادی، این پلتفرم، پهنه وسیعی از اخبار فرهنگی و اجتماعی را نیز پوشش می‌دهد. اتفاقات مربوط به سینما و تلویزیون و رویداد‌های مهم ورزشی نیز بخشی از اخبار ارائه شده در وبسایت هستند که بیشتر جنبه سرگرمی را برای کاربر تامین می‌کنند.
پایگاه خبری مخاطب۲۴ برای سهولت دسترسی به اطلاعات برای کاربران خود، در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. این رسانه فعالیت خود را بر روی پلتفرم‌های اینستاگرام، تلگرام، واتسپ، توییتر و فیسبوک منتشر می‌کند تا با توجه به راحتی مخاطب، اخبار مورد نیاز او را برایش فراهم آورد. هم چنین مخاطبان می‌توانند با دسترسی به بخش فید وبسایت، از تازه‌ترین اخبار مربوط به حوزه مورد علاقه خود آگاهی پیدا کنند و اخبار مربوطه را به راحتی و بلافاصله پس از انتشار در مرورگر خود دریافت نمایند.

پوشش کلیه اخبار

یکی از مهم‎ترین ویژگی‎های یک سایت خبری خوب این است که کلیه اخبار را پوشش دهد. اخبار می‎تواند در زمینه‎‌های مختلفی باشد. برای مثال برخی از آن‎ها مربوط به اقتصاد، برخی مربوط به سیاست و برخی مربوط به رویداد‌های اجتماعی یا ورزشی است. یک سایت خوب بایستی کلیه این زمینه ‎ها را پوشش داده و البته برای هر یک نیز بخش‎های متفاوتی را در نظر بگیرد تا افراد بتوانند با ورود به بخش مدنظر خود به اخبار مورد‎ علاقه‎‌ شان دست یابند.

به ‎روز بودن و انتشار اخبار صحیح و معتبر در پایگاه خبری مخاطب24

متاسفانه یکی از معایب سایت‎‌های خبری این است که نظارت چندانی بر آن‎ها نیست و در برخی از این سایت‎ها شاهد این هستیم که مدیران برای جذب بازدید بیشتر اقدام به انتشار اخبار دروغین می‎کنند. این موضوع می‎تواند باعث گمراهی بسیاری از افراد شود و ضرر‌های غیرقابل جبرانی در پی داشته باشد. به همین خاطر نیاز است که به دنبال سایتی باشید که اخبار خود را از منابع معتبر دریافت کرده و آن‎ها را به شکل صحیح، سرراست و مستقیم در اختیار مخاطبان خود قرار می‎دهد. همچنین یک سایت خبری خوب بایستی آخرین اخبار را به سرعت منتشر کند تا کاربران از آخرین تغییرات قیمت در بازار خودرو، قیمت گوشی، طلا، ارز و ... مطلع شوند.

سرعت بالای لود

با توجه به اینکه اینترنت کشور در برخی مواقع دچار نوسانات است و اتصالات اینترنتی در برخی شهر‌های دورافتاده ضعیف برآورده شده، سرعت بالای لود سایت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع یک سایت خبری بایستی با اصول حرفه‎ای نرم‎ افزاری تهیه و طراحی شود تا سبک باشد و به راحتی و با هر نوع اتصال اینترنتی بتوان آن را لود کرد. برای مثال فکر کنید که برای باز کردن یک سایت خبری نیاز باشد که ۵۰ ثانیه صبر کنید. قطعا این وضعیت غیر قابل تحمل خواهد بود و می‎تواند فشار زیادی خصوصا در زمینه اطلاع از قیمت بازار خودرو، طلا و ... به افراد وارد کند.

کاربرپسند بودن

با توجه به اینکه افراد ساعات طولانی با سایت‎های خبری سروکار دارند و می‎خواهند که به صورت روزانه از آخرین اخبار و رویداد‌ها مطلع شوند، در نتیجه نیاز است که سایت کاربرپسند باشد. منظور از کاربرپسند بودن این است که از لحاظ ظاهری مناسب و متعادل بوده و دسترسی به بخش‎های مختلف آن ساده باشد. همچنین زمانی که افراد از دستگاه‎های مختلف از جمله موبایل، لپتاپ، تبلت و ... برای ورود به آن اقدام می‎کنند، صفحه به درستی نمایش داده شود.

برخورداری از امکانات مختلف

یک سایت فقط جایی برای نمایش آخرین اخبار نیست بلکه بایستی ابزار‌های مختلفی هم در آن وجود داشته باشد. از جمله این ابزار‌ها و امکانات می‎توان به دسته‎ بندی بودن اخبار، امکان آرشیو کردن، امکان ارسال مستقیم به شبکه ‎های اجتماعی و پیام‌‎رسان‎ها، قابلیت اعمال فیلتر، امکان ارائه اخبار با اسلایدر، نمایش اخبار با توجه به زمان یا موضوع، چندزبانه بودن، مشاهده گزارش‎ها و ... اشاره کرد.


و اما امکان جدیدی که پایگاه خبری مخاطب ۲۴ در نظر گرفته است

تبلیغات کاندیدا‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

تبلیغات کاندیدا‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه دامنه ارتباطات جمعی از طریق فضای مجازی و اینترنت، کاندیدا‌های مجلس برای پیروزی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی لازم است تا با ابزار‌های تبلیغات دیجیتالی و فناوری‌های روز دنیا نیز آشنا باشند و بخشی از منابع تبلیغاتی خود را به تبلیغ در این محیط‌های جدید اختصاص دهند.
تبلیغات حق طبیعی کاندیدای انتخابات مجلس است که در طول دوره تبلیغات انتخاباتی بتوانند به تبلیغ و معرفی خود بپردازند و اینکه شما بتوانید به عنوان نامزد انتخابات مجلس و یا مدیر ستاد انتخاباتی در این دوره کوتاه مدت، کمپین تبلیغات انتخاباتی هدفمند داشته باشید بسیار مهم بوده و در موفقیت شما تاثیرگذار است.


کاندیدا‌های محترم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و یا مدیران ستاد‌های آن‌ها می‌توانند، بیوگرافی، سوابق اجرایی - مدیریتی نامزد محترم و نیاز‌های تبلیغاتی خود را به اطلاع مخاطب ۲۴ رسانده  تا مشاورین خبره این سایت و تیم حرفه‌ای درنظر گرفته شده در زمینه طراحی /ساخت تیزر/عکاسی و فیلم برداری و چاپ و .. با صرف هزینه‌ای اندک در فضایی سالم و شفاف و بدون هدر رفت منابع ملی و بیت المال و .. مردم شریف ایران را با اهداف شما آشنا نمایند.

انواع روش‌های جذب مخاطب و افزایش شانس رای آوردن کاندیدا در مجلس بر حسب تعریف کاندیدای نمایندگی مجلس، قابل پیاده سازی است.
کافی است با توجه به نیاز خود، از بین پکیج‌های زیر انتخاب نمائید

• لیست اقلام خدمات رسانه‌ای به نامزد‌های انتخابات مجلس


o ساخت سایت و پرتال معرفی کاندیدا
o ساخت گروه و کانال تلگرامی با ممبر فراوان
o ساخت صفحه اینستاگرام با ممبر فراوان
o تبلیغات در سایتها، گروه‌ها و صفحات پر بازدید
o ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای
o تهیه فیلم و تیزر از نامزد محترم
o ارسال فیلم و تیزر‌های نامزد به کانال‌های خبرگزاری‌های معتبر
o انجام مصاحبه‌های تخصصی و انتشار در خبرگزاری‌های معتبر
o برگزاری مناظره بین نامزد محترم و نماینده‌های فعلی
o برگزاری میزگرد با گروه‌های مختلف دانشجویی و صنفی
o همراهی خبرنگار در استان‌ها برای پوشش سخنرانی و گزارش تصویری
o انتشار یادداشت و مقاله در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها
o طراحی اپ اندروید و ios
o چاپ ویژه نامه اختصاصی در ۸ صفحه همراه با ۲ فیلم سه دقیقه‌ای از متن روزنامه
o طراحی و چاپ کارت
o طراحی و چاپ بروشور
o طراحی و چاپ تراکت
o طراحی و چاپ پوستر
o طراحی و چاپ بنر
o خدمات پخش کارت و بروشور تراکت و ...

در نظر داشته باشید که بازه زمانی تبلیغات انتخاباتی محدود است و شما فرصت آزمایش و خطا در این بازه را نخواهید داشت. استفاده از روش‌های مدرن بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و محیطی در کنار هم می‌تواند نتیجه مورد قبولی را به همراه داشته باشد. همچنین باید گفت در یک کارزار سیاسی مدرن، استفاده از روش‌های نوین تبلیغات انتخاباتی ضروری است.