شبکه‌های اجتماعی، به‌ویژه اینستاگرام، به‌عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی و تبلیغاتی مهم در دنیای امروز شناخته می‌شوند. با افزایش رقابت در این فضا، تعداد فالوورها به یکی از شاخص‌های مهم در ارزیابی اعتبار پیج افراد و کسب‌وکارها تبدیل‌شده است. در این مقاله، به بررسی موضوع خرید فالوور اینستاگرام، اشتباه یا درست؟ خواهیم پرداخت و اینکه آیا این راهکار واقعاً می‌تواند به تحقق اهداف موردنظر در اینستاگرام کمک کند یا خیر.

11

منظور از خرید فالوور  اینستاگرام چیست؟

خرید فالوور به معنای پرداخت هزینه‌ای به‌منظور افزایش تعداد فالوورهای اکانت شما در اینستاگرام است. این عمل می‌تواند به‌سرعت پیج شما را محبوب سازد. اما آیا این امر واقعاً اثرات مثبتی دارد یا صرفاً یک اشتباه طبقه‌بندی می‌شود؟ خرید فالوور اینستاگرام به عنوان یک راهکار مناسب برای  افزایش تعداد دنبال‌کنندگان حساب شما مطرح می شود، همچنین میزان اعتبار و توجه به محتوای پیج شما را نیز افزایش می‌دهد. با این ابزار می‌توانید در مدت زمان کوتاهی در اینستاگرام مشهور شوید و برای کسب‌وکارها و هنرمندان جوان، فرصتی مناسب جهت یک شروع پر قدرت می‌باشد. 

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

1. اعتبار بالا

 تعداد فالوور بالا، میزان اعتبار پیج شما را افزایش می‌دهد؛ کاربران زمانی که به یک پروفایل با تعداد فالوور زیاد نگاه می‌کنند، با اطمینان بیشتری به آن اعتماد می‌کنند.

2. رشد سریع اکانت

ازآنجایی‌که فرآیند جذب فالوور زمان‌بر است، خرید فالوور می‌تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی میزان دنبال کنندگان پیج خود را افزایش دهید.

3. جذب فالوورهای هدفمند

با خرید فالوور اینستاگرام و ارائه محتوای باکیفیت، می توانید فالوورهای هدفمند و واقعی را به پیج خود جذب کنید.

نکات مهم قبل از خرید فالوور اینستاگرام

  • تعداد فالوور را به‌درستی انتخاب کنید: خرید تعداد فالوور زیاد به‌طور ناگهانی می‌تواند باعث مسدود شدن پیج شما شود. برای جلوگیری از این امر، تعداد فالوورهای پیجتان را به‌تدریج افزایش دهید.

بر اساس اینکه خرید فالوور اینستاگرام مزیت‌های فراوانی دارد و اینکه تعداد فالوور، یکی از معیارهای انتخاب مشتریان برای کسب اعتماد است، یک امر مثبت به شمار می‌آید؛ چراکه به دست آوردن تعداد فالوور زیاد، انرژی و زمان فراوانی را از شما می‌طلبد. بنابراین با خرید فالوور، راه چند ساله را یک‌شبه طی می‌کنید و اعتبار پیج خود را در مدت زمان کوتاهی افزایش می‌دهید.

 خرید فالوور اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

کسب‌وکارهای جدید و کوچک: کسب‌وکارهایی که تازه وارد اینستاگرام شده‌اند، می‌توانند با خرید فالوور، به‌سرعت تعداد دنبال کننده و اعتبار  پیج خود را افزایش دهند. همچنین این امر سرعت رشد کسب‌وکارشان را چند برابر می‌کند.

هنرمندان و خوانندگان: افرادی که در زمینه هنر، موسیقی، بازیگری و مهارت‌های خاصی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و به دنبال جلب‌توجه و تشویق مخاطبان به اثر خود هستند، می‌توانند با خرید فالوور، به‌سرعت پیجشان را ارتقا دهند و درخشش بیشتری در اینستاگرام داشته باشند.

پیج‌های تجاری: شرکت‌هایی که جدیداً در فضای اینستاگرام حضور پیدا کرده‌اند و به دنبال ایجاد بازدید بیشتر در میان مخاطبان هستند، می‌توانند با خرید فالوور، در مدت زمان کوتاهی مخاطبان هدفمندی را به پیج خود جذب کنند و محصولات خود را در دسترس افراد بیشتری قرار دهند.

22

انواع فالوور اینستاگرام

1. فالوورهای واقعی و ارگانیک:

مهم‌ترین و مفیدترین فالوورها برای هر پیج، فالوورهای واقعی هستند. این نوع فالوورها از کاربران فعال اینستاگرام تشکیل شده‌اند که هویت واقعی دارند.

2. فالوورهای فیک:

این نوع فالوورها، اکانت‌هایی هستند که هیچ شخصی پشت آن‌ها وجود ندارد. غالباً با استفاده از اطلاعات غیرواقعی این پیج ها ساخته می‌شوند. این فالوورها هیچ گونه فعالیتی ندارند و معمولاً برای افزایش تعداد فالوور پیج به کار می‌روند.

3. فالوورهای پاپ آپ:

این نوع فالوور ها از طریق اعلان‌هایی که به آن‌ها ارسال می شود، پیج شما را دنبال می‌کنند که بسیار تعاملی می‌باشند و بازخورد خوبی برای پیجتان به ارمغان می‌آورند. این سرویس را می‌توانید از وب‌سایت خرید فالوور اینستاگرام  با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید و از مزیت های فراوان آن بهره‌مند شوید.

5. فالوورهای تبلیغاتی:

در اینجا، فالوورها از طریق تبلیغات به پیج افزوده می‌شوند؛ از پیج‌هایی با  تعداد فالوور زیاد، برای تبلیغات استفاده شده که منجر به کسب درآمد عالی می شود. اما باید در نظر داشته باشید این نوع فالوور هزینه زیادی را از شما می‌طلبد که کیفیت آن هم نامشخص می‌باشد.

با انتخاب هوشمندانه نوع فالوور و در نظر گرفتن هدف و استراتژی خود، می‌توانید بهترین نتیجه را از پیج اینستاگرامتان به دست آورید.

وب‌سایت خرید فالوور اینستاگرام انواع فالوورها را با کیفیت بالا و با قیمت ارزان به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

اهمیت لایک در پست های اینستاگرم

امکان لایک پست های اینستاگرام یکی از گزینه های جذاب و کاربردی این پلتفرم است وقتی پست های شما لایک های زیادی از طرف فالوورهای شما دریافت می کند به این معنی است که آنها پست های صفحه شما را دوست دارند و صفحه شما در بین آنها محبوب است. به همین دلیل اکثر کاربران اینستاگرام هنگام بازدید از یک صفحه جدید، پس از بررسی تعداد فالوورها، به تعداد لایک ها و کامنت های زیر پست ها توجه می کنند.

اگر تعداد لایک های شما با تعداد نزدیک به تعداد فالوور های پیج تان باشد، می تواند اعتماد و توجه کاربران جدیدی که به پیج تان می آیند را جلب کند. بنابراین خیلی از افراد برای رشد پیج خود به سراغ خرید لایک می روند که تقریبا ایده خوبی برای رشد پیج است.           

یکی از اصلی ترین مشکلات و دغدغه ادمین های پیج اینستاگرام جلب اعتماد فالوورها است، زیرا مخاطبان فقط از پیج هایی که به آنها اعتماد دارند، محصول خریداری می کنند. اگر به هر دلیلی فالوورهای شما اعتماد خود را به صفحه شما از دست بدهند، صفحه شما را آنفالو می کنند.

سخن پایانی 

همان‌طور که گفته شد خرید فالوور اینستاگرام مزیت های فراوانی دارد که با خرید آن از یک منبع مطمئن می‌توانید بازخورد پیج خود را افزایش دهید. اغلب افراد خرید فالوور را یک امر منفی می‌پندارند چرا که با مزیت‌ و اهمیت آن آشنایی ندارند. در این نوشته سعی کردیم که گمان شما را در رابطه با خرید فالوور اینستاگرام برطرف کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در این زمینه بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم به سمت خرید فالوورهای واقعی بروید چراکه بازخورد بسیار بالاتری نسبت به فالوورهای فیک به همراه دارند.