11

نمایشگاه کانتون چین که در شهر گوانجو برگزار می‌شود یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تجاری دنیاست که سالی دو بار در بهار و پاییز در کشور چین برگزار می‌شود. هر کدام از این دوره‌ها سه فاز دارند که در هر کدام از این فازها کسب و کارهای مختلفی شرکت می‌کنند. پاییز امسال (2023) هم قرار است دوره پاییزه این نمایشگاه برگزار شود و تجار سرتاسر جهان را به چین بکشاند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه را دارید باید از همین حالا به فکر اخذ ویزای خود باشید چراکه اخذ ویزای چین دو ماه زمان می‌برد و اگر دیر اقدام کنید، ممکن است ویزایتان برای زمان نمایشگاه آماده نشود. در این مطلب قصد داریم سیر تا پیاز را درباره نمایشگاه کانتون یا همان نمایشگاه گوانگجوی چین بررسی کنیم. اگر شما هم علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید.

دوره بهاره نمایشگاه کانتون چین

22

اولین دوره این نمایشگاه در بهار برگزار می‌شود. این دوره بهاره سه فاز در تاریخ‌های ۵ تا ۱۹ آوریل (فاز ۱)، ۲۳ تا ۲۷ آوریل (فاز ۲)، ۱ تا ۵ می (فاز ۳) دارد. در فاز اول این دوره لوازم الکترونیکی و خانگی، روشنایی، وسایل نقلیه، لوازم جانبی، ماشین‌آلات، سخت‌افزار، مصالح ساختمانی، محصولات شیمیایی و…به نمایش در می‌آید.

در فاز دوم آن کالاهای مصرفی روزانه، هدایا و دکوراسیون خانه به نمایش در می‌آید و در فاز سوم هم صاحبان مشاغل مربوط به منسوجات و پوشاک، کفش، وسایل اداری، محصولات تفریحی، دارو، مراقبت‌های بهداشتی، موادغذایی شرکت می‌کنند. دوره بهاره این نمایشگاه برگزار شده است.

دوره پاییزه نمایشگاه کانتون چین

33

دوره پاییزه نمایشگاه گوانجوی چین 2023 هم در سه فاز برگزار می‌شود که در تاریخ‌های۱۵ تا ۱۹اکتبر (فاز۱)، ۲۳تا ۲۷ اکتبر (فاز۲)، ۳۱اکتبر تا ۴نوامبر(فاز۳) برگزار می‌شود. در این دوره از نمایشگاه، مشاغل مربوط به منسوجات و پوشاک، کفش، ادارات، چمدان و محصولات تفریحی، دارو و مراقبت‌های بهداشتی، مواد غذایی… به نمایش گذاشته می‌شود.

شرکت در این نمایشگاه هم برای افرادی که در بخش صادرات کار می‌کنند و هم برای افرادی که فعالیتشان در بخش واردات کالاست، سودمند خواهد بود. کسب و کارهایی که در این نمایشگاه شرکت کنند می‌توانند با افراد، شرکت‌ها و گروه‌های مفیدی ارتباط بگیرند.

تور نمایشگاهی کانتون چین

44

برای شرکت در این نمایشگاه شما می‌توانید ویزای تجاری چین یا ویزای توریستی گروهی چین را بگیرید. برای اخذ ویزای تجاری چین نیاز به دعوتنامه دارید که این دعوتنامه را هم خودتان می‌توانید تهیه نمایید و هم می‌توانید تهیه آن را به توریک بسپارید و هزینه بیشتری پرداخت کنید.

اگر هم قصد داشته باشید ویزای توریستی گروهی این کشور را بگیرید باید بدانید که یک گروه 5 نفره باید با هم این ویزا را بگیرند و در طول سفرشان هم با هم باشند. این ویزا دو هفته‌ای آماده می‌شود. بنابراین اگر دیر برای اخذ ویزا اقدام کردید، می‌توانید از طریق این گزینه ویزایتان را دریافت کنید. شما همچنین می‌توانید وارد صفحه تورهای نمایشگاهی کانتون چین توریک شوید و از آنجا پکیج‌های مختلف این نمایشگاه را ببینید.

 کلام آخر

در این مطلب درباره نمایشگاه کانتون چین حرف زدیم و دوره‌های مختلف آن را بررسی کردیم. اگر قصد شرکت در این نمایشگاه را دارید بهتر است از آخرین فرصت خود استفاده کرده و زودتر برای اخذ ویزای آن اقدام کنید. زیرا همانطور که گفته شد حداقل 2 ماه طول می‌کشد تا بتوانید ویزای تجاری چین را دریافت نمایید و اگر به موقع اقدام نکنید ممکن است به نمایشگاه نرسید.

اگر نکته دیگری درباره نمایشگاه کانتون چین وجود دارد که در این مطلب بدان اشاره نشد حتما آن را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید. امید است این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید از آن استفاده کنید.