1

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که خرید خودرو صفر در مقایسه با خرید خودروی کارکرده، دردسر کمتری دارد، چون‌که کلمه «صفر» سالم بودن صددرصدی آن را تضمین می‌کند. اما  باید بدانید که احتمال وجود مشکلات فنی و بدنه در خودرو صفر هم وجود دارد و خرید چشم و گوش بسته آن می‌تواند به ضرر شما تمام شود.

به نقل از مدیر تیم کارشناسی همراه مکانیک و بر اساس کارشناسی‌های چند سال اخیر، مشخص شده که 15 تا 20 درصد از خودروهای صفر دارای مشکلات فنی یا بدنه هستند. درنتیجه حتی خرید خودرو صفر هم ممکن است با ریسک همراه باشد. در ادامه، به شما 7 دلیل می‎‌دهیم که چرا خرید خودرو صفر را به همراه مکانیک بسپارید.

1.تمام خودروهای صفر در نمایشگاه همراه مکانیک کارشناسی می‌شوند

همان‌طور که گفتیم همراه مکانیک به خریدوفروش خودروهای صفر و کارکرده کارشناسی‌شده شهرت دارد. بر همین اساس، اگر خودروی صفری دچار مشکلات فنی یا بدنه شده باشد، این مشکلات حتماً در گزارش کارشناسی آن قیدِ می‌شوند. گزارش کارشناسی هر خودرو در صفحه اختصاصی آن در نمایشگاه آنلاین خودرو همراه مکانیک در دسترس است و قیمت‌گذاری خودرو نیز براساس آن انجام می‌شود.

اغلب اوقات فقط یک کارشناس حرفه‌ای می‌تواند مشکلاتی که یک خودرو صفر دارد را تشخیص دهد. این آسیب‌ها به دلایل زیر ایجاد می‌شوند و بعد از گذشت مدتی خود را نشان می‌دهند و هزینه زیادی را روی دست شما می‌گذارند. علاوه‌بر این، از ارزش خودروی صفر شما هم کم می‌شود.

آسیب دیدن در خط تولید

در تولید هر کالایی یک درصد خطا وجود دارد و تولید خودرو هم از این قاعده مستثنا نیست. گاهی اوقات این مشکلات در کارخانه یا نمایندگی رفع‌ورجوع می‌شوند.

آسیب دیدن هنگام جابجایی

گاهی اوقات هم ممکن است خودرو در مسیر انتقال از کارخانه تا نمایندگی یا شهری که شما در آن سکونت دارید، آسیب ببیند.

آسیب دیدن هنگام نگهداری

گاهی اوقات شرایط نامناسب نگهداری از خودرو در پارکینگ نمایندگی، کارخانه یا فروشنده باعث می‌شود که خودرو آسیب ببیند.

2

2.همراه مکانیک کارشناسی خود را ضمانت می‌کند

تمامی خودروهای موجود در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک با تضمین 7 روزه تا سقف 850 میلیون تومان عرضه می‌شوند تا خیال شما از انطباق وضعیت خودرو با گزارش کارشناسی درج‌شده در آگهی آن راحت باشد. همچنین به‌غیر از گزارش کارشناسی، تمامی اطلاعاتی که باید بدانید در آگهی خودرو درج می‌شود و برای خرید آن، فقط به یک بازدید نیاز دارید. در حالی‌که در خرید خودرو صفر به روش‌های دیگر، باید برای کارشناسی و به‌دست آوردن اطلاعات موردنیاز وقت زیادی بگذارید.

3.قیمت‌گذاری‌ها در همراه مکانیک به‌روز و واقعی است

باتوجه به اینکه قیمت خودرو در کشورمان دائما در حال تغییر است، خرید ماشین صفر با قیمت واقعی و منصفانه یکی از دغدغه‌های مشتریان است. همراه مکانیک به‌عنوان مرجع تخمین قیمت خودرو در ایران، به‌صورت روزانه قیمت انواع خودروهای صفر و کارکرده داخلی و خارجی را براساس شرایط بازار و معاملات واقعی مشخص می‌کند.

4.معامله را با امنیت کامل انجام می‌دهید

در حال حاضر یکی از روش‌های محبوب کلاه‌برداری در حوزه فروش خودرو صفر، درج آگهی با قیمت پایین‌تر از قیمت روز بازار است تا برای پرداخت بیعانه وسوسه شوید. پس‌از آن، فروشنده جعلی دیگر تماس‌های شما را پاسخ نمی‌دهد. حتی اگر فروشنده واقعی باشد، احتمال سوءاستفاده از عدم‌آگاهی شما هنگام نوشتن قرارداد و کشمکش بر سر مسائلی مثل پرداخت مالیات نقل‌وانتقال خودرو و... هم وجود دارد.

خرید و فروش خودرو صفر در همراه مکانیک با نظارت کامل انجام می‌شود و کارشناسان فروش همراه مکانیک از لحظه انتخاب خودرو تا بستن قرارداد همراه شما هستند تا خیال شما از بابت امنیت معامله راحت باشد.

5.خودرو صفر را در کمتر از 24 ساعت تحویل می‌گیرید

یکی دیگر از مزایایی که خیال شما را هنگام خرید خودرو صفر از همراه مکانیک راحت می‌کند، تحویل خودرو در کمتر از 24 ساعت است. در روش‌هایی مثل خرید خودرو از نمایندگی یا کارخانه، بورس، قرعه‌کشی و... معمولاً خودرو در بلندمدت (حتی تا چند ماه بعد) تحویل داده می‌شود و حتی نمی‌توانید از تحویل خودرو در موعد مقرر صد در صد مطمئن باشید. علاوه‌بر این، سرمایه شما برای مدتی طولانی در حساب فروشنده یا کارخانه می‌خوابد و سودی به آن تعلق نمی‌گیرد.

3

6.می‌توانید خودرو صفر را قسطی و بدون دردسر بخرید

اگر سرمایه لازم برای خرید نقدی خودرو صفر را ندارید، نگران نباشید. همراه مکانیک شرایط فروش اقساطی خودرو خود را تا حد امکان ساده کرده تا افراد مختلف با درآمدهای متفاوت بتوانند از این طریق صاحب خودرو شوند. برای خرید قسطی خودرو صفر از همراه مکانیک، باید حدود 50 درصد قیمت خودرو را به‌عنوان پیش‌پرداخت واریز کنید و می‌توانید برای پرداخت مابقی مبلغ آن تا سقف 2 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کنید. پرداخت اقساط خودرو در بازه‌های زمانی 6، 12، 24 و 36 ماهه امکان‌پذیر است.

یکی دیگر از مزایای خرید اقساطی خودرو صفر از همراه مکانیک این است که در این روش هم خودرو را در کمتر از 24 ساعت تحویل می‌گیرید و سند شش‌دانگ خودرو از همان ابتدا به نام خودتان می‌خورد.

https://www.aparat.com/embed/loSx9?data[rnddiv]=89607477159&data[responsive]=yes

7.سابقه و اعتبار همراه مکانیک اطمینان شما را جلب می‌کند

همراه مکانیک در سال 92 توسط جمعی از نخبگان دانشگاهی و متخصصان حوزه خودرو تأسیس شده و توانسته‌است در این سال‌ها اعتماد و رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کند.

همچنین همراه مکانیک در زمینه فروش قسطی خودرو با شرکت‌های لیزینگ معتبر همکاری می‌کند که می‌توانید استعلام آن‌ها را از سایت بانک مرکزی بگیرید تا خیالتان از این بابت نیز راحت شود.

سخن پایانی

اگر قصد خرید خودرو صفر کارشناسی‌شده و با ضمانت، به‌صورت نقد یا اقساط دارید، می‌توانید با مراجعه به وبسایت همراه مکانیک به‌نشانی www.hamrah-mechanic.com/ از آگهی خودروها دیدن کرده و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. کار شما همینجا به پایان می‌رسد، باقی راه را به همراه مکانیک بسپارید...