با سرافرازان، دمار از روزگار داعشی‌ها درآورید

به گزارش سراج24؛ سند طراحی بازی سرافرازان طبق تحقیقات و بازدید میدانی از کشور سوریه و شهر حلب و همچنین مصاحبه‌های میدانی با رزمندگان و جانبازان مقاومت تدوین گشته است. در تولید اثر سعی بر این بوده تا تجربه‌ای خلاصه و جیبی از حماسه بزرگ مقاومت و همچنین رنج و ویرانی تحمیل شده بر مردم و کشور سوریه روایت گردد.

هدف اثر برانگیختن حس کنجکاوی مخاطب نسبت به مسئله بحران سوریه و ترغیب ذهن مخاطب به تحقیق و جستجوی حقیقت می‌باشد.

در طراحی محیط‌ها از عکس‌های واقعی که سازندگان بازی در سفر به سوریه تهیه کردند استفاده شده و در طراحی شخصیت‌ها از چهره شهدای وطنی و همچنین شهدای مقاومت سوریه الهام گرفته شده است.

گیم پلی بازی سرافرازان
این بازی در ژانر استراتژی و سبک دفاع از قلعه (Tower Defense) ساخته شده که دارای مراحل مختلفی در شهرهای سوریه است.

بازیکن جوخه نبرد خود را از میان بیش از ۴۵ نیروی پیاده، سواری، زرهی، هوایی و پشتیبانی (که به مرور باز می‌شوند) انتخاب کرده تا تروریست‌ها را از پا درآورد. تنوع ماموریت‌ها، شخصیت‌های خودی و دشمن و ادوات دفاعی و جنگی بالا بوده (از جمله مین، هلیکوپتر، تانک، موشک، پهپاد و حتی ربات!) و بر جذابیت این محصول ایرانی افزوده است.

پیش از شروع هر مرحله گفت‌وگوهایی میان شخصیت‌های داستان به نمایش گذاشته می‌شود که مضمونی آمیخته به طنز دارد. مراحل بازی دارای تنوع بصری خوبی هستند. با توجه به کیفیت بالای سرافرازان، گیمرهای نوجوان و حتی بزرگترها هم می‌توانند تجربه دلچسبی از آن داشته باشند.

از طرفی بازی سرافرازان به دنبال ایجاد یک تجربه جدید برای طرفداران بازی‌های معروف این ژانر است و در عین حال، سعی دارد با استفاده از سبک‌های رابط کاربری جدید که بازی‌هایی مانند Clash Royale ارائه کرده‌‌اند، پیچیدگی‌های ژانر استراتژی را حتی کمتر کرده و مخاطب بیشتری را با این سبک آشنا کند.

به‌روزرسانی جدید سرافرازان
نسخه اولیه این بازی با هدف بازار داخلی و حمایت سازمان فضای مجازی سراج با یک تیم ۷ نفره به مدت ۸ ماه با استفاده از موتور بازی‌سازی یونیتی توسعه داده شده است.
اکنون با گذشت یک سال و نیم از انتشار آن، به‌روزرسانی بزرگ سرافرازان در مایکت منتشر شده است که دارای تغییرات زیادی می‌باشد و تجربه بازی را برای علاقه‌مندان هرچه کامل‌تر کرده است. به‌روزرسانی جدید شامل تغییرات زیر است:

‌‌• اضافه شدن 5 کمپین با 61 مرحله جدید
‌‌• به‌روز شدن فروشگاه بازی با امکان بدست آوردن کارت‌های قدرتمند
‌‌• اضافه شدن کارت‌های جدید و قدرتمند پیاده / سواری / زرهی / هوایی / پشتیبانی
‌‌• اضافه شدن 6 غول جدید
‌‌• اضافه شدن 19 دشمن جدید
‌‌• ادامه داستان مهیج سرافرازان
‌‌• بهینه‌سازی دوربین
‌‌• اضافه شدن جلوه‌های بصری به نیروهای خودی و دشمن
‌‌• رفع اشکالات گزارش شده
‌‌• اضافه شدن زبان انگلیسی

برای دریافت نسخه جدید سرافرازان به مایکت مراجعه کنید: https://myket.ir/app/com.symiagames.isiskiller