زمانی که صحبت از صندلی در میان باشد، نشستن و استراحت کردن در ذهن همه افراد شکل می گیرد. اما یک کارمند معمولی که در شرکت و اداره مشغول به کار می باشد، اغلب اوقات خود را در محل کار می گذارند. در نتیجه بخش قابل توجهی از زمان کارمندان در شرکت و حین نشستن گذرانده می شود. برای حفظ راحتی و عملکرد کارمندان، طراحی صندلی و ارگونومی بودن صندلی اداری مهم می باشد و این امر نقش مهمی در عدم خستگی کارمندان دارد.

برای انتخاب صحیح صندلی اداری، صندلی کامپیوتر ، صندلی مدیریتی، صندلی آزمایشگاهی و دیگر صندلی ها باید محیط کار و تجهیزات آن را در نظر بگیرید. توجه به دکوراسیون و هارمونی صندلی با دکوراسیون محیط کار هم مهم می باشد. در نتیجه زمانی که اقدام به خرید صندلی برای کسب و کار خود می کنید باید علاوه بر طراحی صندلی، به مدل و رنگ آن هم توجه داشته باشید. مشخص کردن مدل صندلی، میز و لوازم جانبی برای افزایش کارایی کارمندان از نکات حائز اهمیت تلقی می شود. باید دقت داشته باشید که صندلی های کامپیوتری و انواع دیگر صندلی دارای ابعاد یکسانی نیستند و تنوع طرح بسیار بالایی دارند، به همین دلیل هنگام خرید به مشخصات صندلی دقت کنید.

ویژگی های بهترین صندلی

کارمندان ساعت های طولانی بر روی صندلی می نشینند و با در نظر گرفتن این امر، خرید مبل و صندلی اداری باید به گونه ای باشد که بدن را در بهترین شرایط قرار دهد. زمانی که بدن در شرایط ایده آلی قرار داشته باشد، فرد دیرتر دچار حس خستگی می شود و کارایی و انرژی او افزایش پیدا می کند. راحت بودن صندلی در ظاهر مسئله ساده ای است اما دارای ابعاد مختلفی می باشد. راحت بودن صندلی در طولانی مدت از آسیب های بدنی جلوگیری می کند، همچنین با انتخاب یک صندلی استاندارد میتوانید علاوه بر کار کردن از خستگی زودرس بدن نیز جلوگیری کنید.

یکی از اجزای مهم صندلی، پایه ها می باشد. در برخی از مشاغل وجود صندلی چرخ دار ضروری می باشد، زیرا فرد به میزهای کناری باید دسترسی داشته باشد و گردون بودن پایه ها یه مزیت محسوب می شود. اما در مشاغلی چون نقشه کشی که نیاز به دقت بالایی دارد، انتخاب یک صندلی با پایه ثابت مناسب تر است. برای انتخاب صندلی باید حیطه کار خود را در نظر بگیرید و سپس به دنبال صندلی باشید که ویژگی های مدنظر شما را دارا می باشد.

2

خرید صندلی با قیمت مناسب

هنگام راه اندازی یک کسب و کار، هزینه های بسیار زیادی بابت تجهیزات جانبی و تجهیزات ضروری تخمین زده می شود. اصولا هزینه هایی که هنگام شروع کار ذکر می شود، حدودی می باشند و تعیین دقیق قیمت زمانی امکان پذیر است که مدل و جنس صندلی را مشخص کرده باشید.

زمانی که برای خرید صندلی اقدام می کنید، باید در نظر داشته باشید که خرید صندلی دارای ابعاد مختلفی است و تنها کاربرد آن راحتی بدن و استراحت کردن نمی باشد. خرید یک صندلی استاندارد علاوه بر ایده آل بودن شرایط بدنی منجر به جلوگیری از آسیب های بدنی می شود. همچنین با خرید صندلی و مبلمان چرم اداری با کیفیت، می توانید از هزینه کردن مجدد جلوگیری کنید و تا چندین سال از مبلمان و صندلی خریداری شده، استفاده کنید. در واقع کیفیت تضمینی برای بادوام بودن صندلی می باشد.

هزینه ای که بابت انواع مدل های صندلی اعلام می شود، بستگی به فاکتورهای متفاوتی دارد. در نتیجه قیمت صندلی را با ویژگی و جنس آن مقایسه کرده و سپس خرید خود را نهایی کنید. شرکت سیلا یکی از شرکت های شناخته شده در زمینه تولید و فروش صندلی می باشد که دارای تنوع طراحی بسیار بالایی است و تمامی محصولات خود را با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.