ریاضی و زبان دو درس خیلی مهم و اساسی در دوران تحصیل هستند. درس ریاضی که در اکثر رشته‌های متوسطه و دانشگاهی وجود دارد. این درس پایه دروس تحلیلی و مسئله‌ای است. در واقع اگر ریاضی دانش‌آموز قوی نباشد، نمی‌تواند به راحتی دروس تخصصی دانشگاه را یاد بگیرد. اهمیت زبان نیز بر هیچ کس پوشیده نیست. بدون دانستن زبان نمی‌توان اطلاعات دست اول و معتبر روز دنیا را به دست آورد. با دانستن زبان می‌توان به منابع علمی و خبری دنیا دسترسی داشت و پله‌های علم و دانش را هم به راحتی طی کرد. به خاطر اهمیتی که این دو درس دارند، تصمیم گرفتیم در این مقاله به اهمیت مطالعه و تدریس خصوصی زبان و ریاضی بپردازیم. با ما همراه باشید.

۱۰

چرا به تدریس خصوصی زبان و ریاضی احتیاج داریم؟

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، دو درس ریاضی و زبان اهمیت ویژه‌ای در دوران تحصیل دارند.

شما چه بخواهید در رشته‌های مهندسی درس بخوانید، چه رشته‌هایی مانند ژنتیک، حسابداری و حتی رشته‌های هنری، به دانستن ریاضی به صورت پایه‌ای احتیاج دارید. درس ریاضی به شما کمک می‌کند قدرت تحلیل بهتری داشته، توانایی حل مسئله را تقویت کرده و از توانایی مغزتان استفاده کنید. هر چه از قدرت تحلیل مغزتان بیشتر استفاده کنید، بهتر می‌توانید آن را رشد دهید.

زبان نیز یکی از اساسی‌ترین مباحث درسی است. اگر از همان ابتدای تحصیل، به زبان اهمیت دهید، راحت‌تر آن را یاد می‌گیرید. پس بهتر است آن را در برنامه مطالعاتی خود قرار دهید. حتی اگر هنوز در مدرسه به شما آموزش نداده‌اند. زیرا هوش کودکان و نوجوانان در یادگیری زبان بسیار بهتر از دوران میانسالی است. با یادگیری زبان می‌توانید به طور مستقل به منابع علمی و خبری روز دنیا دسترسی داشته باشید. همچنین اعتماد به نفس بالایی به دست می‌آورید.

پس یادگیری ریاضی و زبان را پشت گوش نیندازید و از این دو درس مهم غافل نشوید!

اما چطور می‌توانیم این دو درس را بیاموزیم؟

در این زمینه تدریس خصوصی زبان و ریاضی کمک شایانی به شما می‌کند. درست است که از روش‌های متنوعی مثل DVD های آموزشی، کلاس‌های تقویتی آموزشگاه‌ها و ... می‌توانید کمک بگیرید، اما سایت تدریس ریاضی و زبان که بهترین معلم‌های خصوصی را در اختیار شما قرار می‌دهد، گزینه بهتری است.

در کلاس خصوصی کل تمرکز معلم روی شما است. هیچ وقتی تلف نشده و به نقاط ضعف شما پرداخته می‌شود. همچنین معلم خصوصی زبان و ریاضی با گرفتن آزمون و پرسیدن سوال، از یادگیری شما مطمئن می‌شود.

چگونه بهترین معلم را برای تدریس خصوصی زبان و ریاضی پیدا کنیم؟

یافتن معلم برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی و ریاضی کار ساده‌ای نیست. یافتن استادی که هم علم کافی داشته باشد و هم بتواند به خوبی آموزش دهد. روش‌های نوین آموزشی را بداند و آن‌ها را اجرا کند. بتواند در کلاس آنلاین و حضوری کیفیت آموزش قابل قبولی داشته باشد. اما اصلاً نگران نباشید! استادبانک با وجود صدها معلم شایسته و کاربلد، کار شما را برای یافتن استاد خصوصی راحت‌تر می‌کند.

ویژگی‌های تدریس زبان انگلیسی آنلاین و ریاضی در استادبانک

اساتید ریاضی و زبان در استادبانک به صورت آنلاین و حضوری تدریس می‌کنند. دانش‌آموزان می‌توانند وارد سایت شده و لیست اساتید را مشاهده کنند. ویژگی‌های اساتید، رزومه آن‌ها و نظر شاگردان قبلی در مورد آن‌ها را مطالعه نمایند. سپس استاد موردنظر خود را انتخاب کنند.

خوشبختانه با وجود تعداد زیادی استاد، امکان برگزاری کلاس حضوری هم وجود دارد. اگر استاد در شهر خودتان حضور داشته باشد، می‌توانید درخواست کلاس حضوری داشته باشید. البته تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران با وجود ترافیک و مسافت طولانی، کمی مشکل است. به همین دلیل تدریس ریاضی و زبان به صورت آنلاین هم توصیه می‌شود. در این صورت دیگر هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید با هر یک از اساتید موردنظرتان کلاس بگیرید.

کلاس‌های آنلاین در پلتفرم‌هایی مثل اسکای روم و ادوبی کانکت انجام می‌شود. معلم و دانش‌آموز با هم در ارتباط هستند و می‌توانند برای چگونگی برگزاری کلاس با هم به توافق برسند.

یکی دیگر از ویژگی‌های عالیِ استادبانک، این است که پشتیبانی سایت در هر ساعت از شبانه‌روز در دسترس است. می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با پشتیبانی در میان بگذارید. همچنین دانش‌آموز می‌تواند استاد را به طور کامل شناخته و سپس به گرفتن کلاس با وی اقدام کند. این شناخت از طریق نظرسنجی قبل از شروع جلسه انجام می‌شود. به همین ترتیب استادبانک از کیفیت کلاس‌ها و رضایت دانش‌آموزان اطمینان پیدا می‌کند.

برای اینکه انتخاب معلم راحت‌تر انجام شود، نمونه ویدئوهای آموزشی اساتید در سایت قرار داده شده است. دانش‌آموزان می‌توانند این ویدئوها را مشاهده کنند. سپس استادی که روش تدریس او را پسندیده، انتخاب کنند.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و ریاضی چقدر است؟

شاید به نظر شما گرفتن معلم زبان خصوصی در منزل خیلی گران باشد. اما با استادبانک این مشکل هم حل شده است. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی در استادبانک به نسبت کیفیت تدریس اساتید بسیار مناسب است. این هزینه بر اساس شایستگی اساتید تعیین می‌شود. زیرا هیچ یک از اساتید به راحتی امکان همکاری با استادبانک را پیدا نمی‌کنند. این معلمین باتجربه و کاربلد از فیلترهای سخت استادبانک عبور کرده و توسط استادبانک پذیرفته می‌شوند.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا به صورت آنلاین تفاوتی ندارد. دانش‌آموز می‌تواند بسته به نیاز خود یکی از این دو حالت را انتخاب کند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی هم به همین صورت است.

۱۱

همین حالا شروع کنید!

برای بهبود وضعیت درسی در دروس مهمی مثل ریاضی و زبان نباید سهل‌انگاری کرد. اگر به تدریس خصوصی زبان و ریاضی احتیاج دارید، از همین حالا شروع کرده و وقت را غنیمت بدانید. کافی است وارد استادبانک شوید؛ انتخاب بهترین معلم خصوصی در استادبانک با 3 کلیک و به راحتی امکان‌پذیر است. استاد موردنظر را انتخاب کنید.

فرقی ندارد که به تدریس خصوصی زبان هشتم نیاز دارید یا به یک معلم ریاضی متوسطه دوم! معلمین استادبانک برای همه پایه‌ها در همه مباحث به شما کمک می‌کنند. به خصوص اگر فرزند شما به تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی احتیاج دارد، به تقویت ریاضی او از همین پایه‌های اول اهمیت داده و از استادبانک کمک بگیرید.