این مقاله برای آشنایی شما با مشاوره با وکیل و مزایای آن و به منظور دسترسی سریع و راحت به یک مشاوره تخصصی نگارش شده است. فرقی ندارد که قرار است یک ملک خریداری کنید یا درگیر یک پرونده حقوقی پیچیده و سازمانی هستید، در هر حالتی نیاز به مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی دارید. این مشاوره در فضایی انجام می‌شود که برای شما در دسترس‌تر بوده و با هزینه معقول و متناسب با بودجه شما خواهد بود.

مشاوره حقوقی چیست؟

تمام انسان‌ها در طول مسیر زندگی خود در موقعیت‌های مختلفی قرار می‌گیرند که هر کدام از آن‌ها ممکن است دچار برخی مشکلات گردد. چه در هنگام استخدام در یک کار جدید چه در هنگام تقسیم ارث، مواردی پیش می‌آید که از دایره اطلاعات اشخاص خارج است و در اینباره باید به یک متخصص مراجعه کنند. استفاده از مشاوره حقوقی برای پی بردن به ماهیت مسائل پیش آمده و پیدا کردن راهکار مناسب، ابتدایی‌ترین و مهمترین اقدامی است که هرکس باید در شرایط پیش آمده انجام دهد.

از هر جهت برنامه‎ریزی برای داشتن یک مشاوره حقوقی به نفع موکل خواهد بود. با این حال باید به ویژگی‌های مشاوری که برمی‌گزینید نیز توجه کنید. به طور کلی مشاوره حقوقی شامل انواع راهنمایی‌هایی است که در پی سوال و بیان مشکلات حقوقی شما از جانب وکیل یا یک مشاور حقوقی به شما داده می‌شود. این نوع مشاوره در دنیا بسیار مرسوم است و از صاحبین کسب و کارهای بزرگ تا مالکان خانه و هر فردی که به نحوی درگیر مسائل حقوقی است، از این خدمات استفاده می‌کند. در برخی موارد، با انتخاب مشاور مناسب، حتی ممکن است که بتوانید از یک مشاوره حقوقی تضمینی که مشکل شما را به کلی حل می‌کند، بهره‌مند شوید. شما می توانید در همه زمینه های حقوقی اعم از مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی کیفری، مشاوره حقوقی ملکی، مشاوره حقوقی ثبت احوال و ... از خدمات مشاوره حقوقی با برترین وکلای موسسه حقوقی وکیل تلفنی در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام هفته حتی تعطیلات رسمی استفاده کنید.

 

آدرس مشاوره حقوقی ارزان

بعد از اینکه به خوبی با مفهوم مشاوره حقوقی و ضرورت آن آشنا شدید، وقت این است که به دنبال آدرس یک مشاوره ارزان و مناسب باشید. بسیاری از ما، به دلیل هزینه‌های بالای زندگی باید بودجه کمی را برای مشاوره با وکیل اختصاص دهیم. بنابراین ضرورت دارد تا به سراغ مشاوره حقوقی ارزان برویم. موسسه حقوقی وکیل تلفنی به ادرس www.vakiltel.com   یکی از موسساتی بوده که با هدف گسترش استفاده از مشاوره حرفه‌ای هزینه‌ مشاوره حقوقی با وکیل حرفه ای را بسیار مناسب تعیین کرده است.

برای دریافت وقت مشاوره کافی است با شماره تلفن 02147625900 تماس گرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن وقت مشاوره خود را تعیین کنید. علاوه بر این می‌توانید روی خط تلفن همراه 09212242670 داخل واتس اپ پیام داده و درخواست وقت مشاوره کنید. برای این منظور هم فقط باید حوزه حقوقی مورد نظر و مدت زمان مشاوره را مشخص کنید.

در صورتی هم که به دنبال جلسات مشاوره حضوری هستید می‌توانید موقعیت جغرافیایی خود را اطلاع دهید تا با توجه به حوزه حقوقی مورد نظر و همچنین شهری که در آن حضور دارید، آدرس وکیل متخصص به شما معرفی شود.

 

آیا مشاوره حقوقی ارزان قابل اعتماد است؟

این تصور اشتباهی بوده که مشاوره حقوقی ارزان قابل اعتماد نیست. اجازه دهید این موضوع را به طور شفاف توضیح دهیم. ممکن است شما در یک زمینه حقوقی خاص مانند انحصار وراثت به مشکل برخورد کرده باشید ولی به درستی نمی‌دانید که باید به چه وکیلی مراجعه کنید. بنابراین می‌توانید با مشاوره حقوقی تضمینی به این نتیجه برسید که کدام وکیل با چه تخصصی برای حل پرونده شما مناسب است.

علاوه بر این، گاهی اوقات دغدغه شما یک مشکل حقوقی بوده و نیاز دارید تا پاسخ را از یک متخصص جویا شوید. در این حالت، مراجعه به یک وکیل که حق الوکاله زیادی هم دریافت می‌کند کار عاقلانه‌ای نخواهد بود. می‌توانید با تماس تلفنی با یک موسسه حقوقی، در ازای پرداخت هزینه بسیار کم یا حتی رایگان سوالات خود را پرس و جو کنید.

 

برای مشاوره ارزان اما تضمینی چه باید کرد؟

پیدا کردن مشاوره ارزان کار سختی نیست. در قدم اول می‌توانید به سراغ اطرافیان رفته و از آن‌ها پرس و جو کنید. اگر کسی را می‌شناسید که اخیرا به یک وکیل مراجعه کرده می‌توانید درباره دستمزد و نحوه برخورد وکیل از او سوالاتی بپرسید. راه دیگری که برای پیدا کردن مشاوره حقوقی ارزان پیشنهاد می‌شود این است که به سراغ موسسه حقوقی بروید که اعتبار بالایی در این صنف دارد.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با سال‌ها تجربه در امور حقوقی می‌تواند یکی از بهترین راهنماهای شما در مسیر حل پرونده باشد. این موسسه برای وقت‌های مشاوره تلفنی و آنلاین خود هزینه بسیار معقول و مناسبی را در نظر گرفته بنابراین همه افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

برای مشاوره ارزان اما تضمینی می‌توانید وارد وب سایت این موسسه شوید. هزینه وکیل و مشاوره با توجه به حوزه تخصصی حقوقی، مدت زمان مشاوره و پیچیده بودن پرونده تعیین می‌شود. بنابراین می‌توانید ابتدا سوال خود را پرسیده و مشاوره رایگان و آنلاین دریافت کنید. بعد از اینکه متوجه شدید روند پرونده به چه صورت پیش می‌رود می‌توانید وقت خود را تنظیم کرده و در مسیر رسیدگی به پرونده قرار بگیرید.

عواقب عدم دریافت مشاوره حقوقی

در ابتدا اینطور به نظر می‌رسد که می‌توان بسیاری از پرونده‌های حقوقی را بدون حضور یک وکیل متخصص به سرانجام رسید. این در حالی است که پیچیدگی‌های قانونی بسیار بیشتر از چیزی بوده که ما از آن اطلاع داریم. بنابراین در هر پرونده‌ای هرچقدر هم ساده به نظر برسد، لزوم حضور یک متخصص مشخص است. یکی از عواقب عدم دریافت مشاوره حقوقی مناسب صرف هزینه‌های زیاد است. به این دلیل که شما دانش عمیقی از مسائل حقوقی ندارید، مجبور می‌شوید تا برای رسیدگی به پرونده هزینه بیشتری کنید.

مساله مهم بعدی این بوده که احتمال باخت شما در دادگاه زیاد است، به این دلیل که طرف مقابل از یک وکیل باتجربه بهره‌مند می‌شود. در نتیجه اگر پرداخت هزینه مشاوره وکیل در ابتدا هم برایتان زیاد است بهتر است به سراغ مشاوره انلاین و رایگان بروید.

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با سال‌ها تجربه سعی کرده بستری را فراهم کند تا به راحتی بتوانید جلسات مشاوره خود را با یک وکیل باتجربه داشته باشید. این جلسات هم به صورت آنلاین، هم به صورت تلفنی و هم حضوری برگزار می‌شوند و انتخاب نوع جلسه به انتخاب شما بستگی دارد.