یکی از رویداد‌های مهم ورزشی جهان که در سال 2022 در قطر برگزار می‌شود، بازی‌های فوتبال جام جهانی است. تیم ملی ایران نیز در این‌بازی‌ها حضور دارد و افراد زیادی دوست دارند بازی‌های را از نزدیک تماشا کنند. قطر دیدنی‌های خوبی هم دارد و بازه زمانی بازی‌های جام جهانی، فرصتی فوق‌العاده برای سفر به این‌کشور است.

یکی از مهم‌ترین مواردی که قبل از سفر به قطر باید درباره آن فکر کنید، رزرو هتلی مناسب برای اقامت است. برای رزرو هتل قطر جام جهانی باید هتل‌های زیادی را ببینید و آن‌ها را مقایسه کنید تا بهترین انتخاب را نهایی کنید. یکی از فاکتور‌های اصلی هنگام رزرو هتل قیمت آن است. در این‌مقاله می‌خواهیم تعدادی از هتل‌های ارزان قطر را به شما معرفی کنیم. برای مشاهده لیست کامل‌تر حتما به سایت علی بابا نیز مراجعه کنید تا هتل‌های بیشتری را بررسی کنید.

هتل جوری مورواب

یکی از هتل‌های خوب قطر که امکانات مناسبی را برای مسافران فراهم کرده و قیمت خوبی دارد، هتل جوری مورواب است. هتل جوری مورواب موقعیت خوبی در شهر دارد و شما با اقامت در این‌هتل، به‌آسانی به برخی دیدنی‌ها و نقاط مهم شهر دسترسی دارید. سوق واقف و کاخ سلطنتی دیوان امیری به ترتیب حدود 1.2 و 1.9 از هتل جوری مورواب فاصله دارند.

اگر دوست دارید برای رزرو هتل دوحه جستجو کنید، حتما هتل جوری مورواب را در لیست بررسی خود داشته باشید. هتل با این‌که قیمت مناسبی دارد اما سعی کرده همه امکانات و خدمات را به بهترین شکل در‌اختیار مسافران قرار دهد. اتاق‌های هتل شما را به تماشای منظره خوبی از شهر دعوت می‌کنند. هتل جوری مورواب هتلی چهار‌ستاره و می‌توانید انتظار خدمات و امکانات خوبی از آن داشته باشید. در قسمت‌های بعد هتل‌های دیگری را نیز به لیست بررسی شما اضافه می‌کنیم.

هتل اشتایگنبرگر دوحه

هتل اشتایگنبرگر دوحه یکی دیگر از هتل‌های ارزان قطر است. این‌هتل می‌تواند یکی از انتخاب‌های مناسب برای افرادی باشد که برای تماشای بازی‌های جام جهانی 2022 به قطر سفر می‌کنند. هتل اشتایگنبرگر دسترسی خوبی را برای مهمانان خود به برخی دیدنی‌ها و نقاط مهم شهر مانند موزه ملی قطر فراهم می‌کند.

۲

امکانات هتل نیز سطح خوبی دارند و مسافرانی که قبلا در آن اقامت داشته‌اند، هتل را به دیگران نیز توصیه می‌کنند. صرافی، اینترنت رایگان، استخر، سالن ورزشی و رستوران از خدمات و امکانات هتل اشتایگنبرگر دوحه هستند. هتل در مرکز شهر قرار گرفته و شما به بسیاری از جاذبه‌های گردشگری شهر مانند قلعه دوحه، راگون مارت، باشگاه جاز، نمای آسمان و کاخ سلطنتی دیوان امیری دسترسی ساده‌ای دارید. هتل اشتایگنبرگر گزینه خوبی به‌عنوان پیشنهاد هتل قطر جام جهانی است که بهتر است درباره آن در سایت علی بابا نیز بخوانید.

این مطلب را هم بخوانید: پرواز تهران به کرمانشاه

هتل الخریس

اگر می‌خواهید برای سفر به قطر یکی از هتل‌های لوکس ولی ارزان را در قطر رزرو کنید، حتما هتل الخریس را بررسی کنید. یکی از مهم‌ترین نکته‌ها درباره این‌هتل نزدیکی آن به مرکز شهر است و همین موضوع نظر مسافران زیادی را به هتل الخریس جلب کرده است. هتل در طبقه سوم سوق واقف قرار گرفته و شما با اقامت در این‌هتل فاصله خوبی تا مرکز شهر و بسیاری از نقاط مهم دارید.

سالن ورزشی، اینترنت رایگان، صرافی و تهویه مطبوع برخی از امکانات و خدمات هتل الخریس هستند. هتل الخریس یکی از بهترین انتخاب‌ها برای رزرو هتل دوحه است. این‌هتل تا موزه ملی قطر، باشگاه ورزشی العربی، نوار نمای آسمان، گلف مال و وثنان مال فاصله کمی دارد. میهمانان هتل الخریس کافی است چند دقیقه پیاده‌روی کنند تا به این‌جاذبه‌های شهر برسند.

هتل آپارتمان لا ویلا اینن

هتل لا ویلا اینن یکی از هتل‌های به‌صرفه شهر از نظر اقتصادی و دریافت خدماتی مناسب است. اگر دوست دارید زمان بیشتری در قطر بمانید، حتما یکی از گزینه‌های شما برای کاهش هزینه‌ها، رزرو هتل‌های ارزان‌تر است. معمولا هتل آپارتمان‌ها مانند هتل لا ویلا اینن، امکانات خوبی دارند و قیمت کم‌تری برای رزرو آن‌ها باید بپردازید.

۳

هتل لا ویلا اینن در منطقه تجاری النجمه قرار دارد. این‌هتل آپارتمان تا مرکز خرید دونا فقط دو کیلومتر فاصله دارد. هزینه اقامت در این‌هتل نسبت به بسیاری از هتل‌های لوکس و معروف شهر کم‌تر است. همین موضوع فرصتی بی‌نظیر برای شما است تا هتل را با قیمتی کم‌تر یا برای مدتی طولانی‌تر رزرو کنید.

هتل مجستیک

یکی از هتل‌های خوب قطر که امکانات خوبی را با قیمتی مناسب به مسافران ارائه می‌دهد، هتل مجستیک است. هتل سه‌ستاره مجستیک سعی کرده تا بهترین خدمات و امکانات را برای میهمانان خود فراهم کرده باشد. مرکز آب‌گرم و مرکز تناسب‌اندام از خدمات خوب هتل هستند که مسافران زیادی از آن راضی بوده‌اند. هتل موقعیت خوبی در شهر دارد و شما به بسیاری امکان بازدید و رفتن به نقاط مهم و دیدنی‌های شهر را با پیاده‌روی هم دارید. رزرو هتل دوحه یکی از مهم‌ترین کار‌های شما قبل از سفر است و هتل مجستیک یکی از انتخاب‌های خوبی است که بهتر است سریع‌تر آن را بررسی کنید.

هتل لا ویلا سوئیت

لا ویلا سوئیت نامی اسپانیایی برای یکی از بهترین هتل‌های دوحه است. اگر دوست دارید هتلی ارزان را بیابید که قیمت مناسبی داشته باشد، یکی از بهترین گزینه‌های شما، هتل لا ویلا سوئیت است. برای رزرو هتل قطر جام جهانی 2022 کافی است نام این‌هتل را در سایت علی بابا جستجو کنید تا قیمت و شرایط دقیق آن را مطالعه کنید. لا ویلا سوئیت موقعیت خوبی در شهر دارد و مسافران آن تا ایستگاه متروی المنصوره فقط 400 متر فاصله دارند. برای دسترسی از هتل تا موزه ملی قطر حدود 2.5 را باید طی کنید. لا ویلا سوئیت یکی از هتل‌های ارزان است که باید در لیست بررسی خود درباره آن مطالعه کرده باشید.