نحوه استفاده از چسب کاشی خمیری و پودری برای چسباندن کاشی ها همواره نیاز به مهارت و تجربه ندارد تنها باید با موارد کوچکی آشنا شوید، نحوه استفاده از چسب کاشی پودری به گونه ای است که باید ابتدا آن را با آب مخلوط نمود تا حالت خمیری نیمه سفت به خود بگیرد که چسبندگی بالایی داشته باشد و بتواند به خوبی کاشی ها را به دیوار متصل نماید، این چسب های پودری مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت دارند و می توانند بهترین عملکرد را از خود نشان بدهند و در نتیجه کاشی ها به مرور زمان دچار افتادگی نشوند، چسب های پودری باید به میزان لازم با آب ترکیب شوند و سپس به صورت یک پرلایه نازک بر روی دیوار و کاشی های قبلی قرار بگیرند و کاشی جدید بر روی آنها نصب شود. .نحوه استفاده از این نمونه بسیار آسان است به همین دلیل محبوبیت زیادی را به دست بیاورد.

چسب کاشی پودری چیست؟

چسب کاشی خمیری هم به دلیل این که کاملا آماده هستند زمان کمتری برای کار با آنها نیاز می باشد و می توان با تهیه آنها تنها اقدام به نصب نمود، نحوه کار با چسب های خمیری مخصوص کاشی به گونه ای است که پس از تهیه باید یک لایه نازک از آن را بر روی کاشی های قدیمی قرار داد و سپس کاشی جدید را بر روی چسب قرار داد و تا حدودی آن را فشرده کرد تا به خوبی در جای خود قرار بگیرد. استفاده راحت از این دو نمونه چسب باعث شده تا بهترین گزینه و انتخاب برای چسباندن کاشی ها باشند، با کمک این چسب ها در زمان شما و هزینه پرداخت شما نیز صرفه جویی خواهد شد زیرا نیازی به جدا کردن کاشی های قبلی نمی باشد و می توان چسب را بر روی آنها هم قرار داد بدون این که دچار افت کیفیت و عملکرد شوند.

چسب کاشی خمیری غفاری ولیوکم 12 کیلویی ghaffari value chem

تفاوت چسب کاشی پودری و خمیری:

چسب کاشی همواره نمونه ها و مدل های مختلفی دارند که در میان آنها چسب های پودری و خمیری بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده اند، این دو نمونه چسب همواره تفاوت های آشکار و بارزی با یکدیگر دارند و با توجه به تفاوت های آنها می توان در زمان خرید هم بهترین و با کیفیت ترین نمونه را متناسب با نیاز خود انتخاب کرد و خریداری نمود. از بارز ترین تفاوت این دو نمونه چسب می توان گفت که چسب های پودری مانند آرد هستند و دانه های ریزی دارند که برای استفاده از آنها باید از آب استفاده کرد تا بتوانند برای نصب کاشی مهیا کردند، البته این چسب ها در بسته بندی های مخصوص نگهداری می شوند تا بتوان از رسیدن آب و رطوبت به آنها جلوگیری کرد. چسب کاری خمیری همواره آماده مصرف می باشد و نیازی نیست که برای تهیه آن زمان گذاشت و از آب استفاده کرد، این دو نمونه چسب از نظر کاربرد هم با یکدیگر متفاوت هستند که ما در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

چسب کاشی پودری استاندارد غفاری ولیوکم ghaffari value chem

چسب های پودری اصولا برای نصب کاشی و سرامیک بر روی سطوح بتنی و رنگ شده، برای محیط‌هایی از ساختمان و خانه که اصولا در آن رطوبت زیاد است و حرارت بالایی هم وجود دارد این چسب ها مورد استفاده قرار می گیرند، برای نصب کاشی جدید بر روی کاشی قبلی استفاده می شوند، این پودر ها مقاومت و چسبندگی بالایی دارند و همواره می توان با اطمینان از آنها استفاده کرد، چسب های خمیری هم برای نصب کاشی بر روی سنگ و گچ و برای نصب کاشی در آشپزخانه ها کاربرد دارد و همواره می توان از آن استفاده کرد و کاشی ها را چسباند بدون این که دچار افت کیفیت شوند. با اطلاع از تفاوت این دو نمونه چسب می توان به راحتی هم از آنها استفاده کرد و هم در زمان خرید بهترین نمونه را متناسب با نیاز خود انتخاب کرد و تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد.

انواع چسب کاشی پودری و خمیری:

انواع چسب کاشی پودری و خمیری در بازار ها وجود دارد که از نظر کیفیت و شما ظاهری و کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند، از انواع چسب های خمیری و پودری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. چسب خمیری پومکس
  2. چسب خمیری لیموفیکس
  3. چسب پودری نرمال پومکس
  4. چسب پودری پرسلان پومکس
  5. چسب پودری پرسلان پومکس پلاس
  6. چسب پودری پومکس قرمز
  7. چسب پودری دو جزئی

هر یک از چسب های نام برده دارای ساختاری منحصر به فرد هستند و و برای فعالیتی کاربرد دارند و می توانند به گونه ای مورد استفاده قرار بگیرند. بدانید که با شناخت انواع این چسب ها مقایسه آنها هنگام تهیه به راحتی بهترین نمونه را متناسب با نیاز خود انتخاب کرد و تهیه نمود. تنوع در تولید چسب های خمیری و پودری به دلیل متنوع بودن فعالیت ها و متفاوت بودن کیفیت ها می باشد، این تنوع انتخاب را برای مصرف کنندگان گسترده تر کرده است، لازم به ذکر است که اصولا مصرف کنندگان چسب های خمیری را بیشتر دوست می دارند زیرا دیگر نیازی نیست زمانی برای آماده کردن آنها بگذارند و به صورت آماده شده هستند و می توان در هر شرایطی از آنها استفاده کرد و کاشی ها را چسب نمود.

چسب های ضد اسید هم هستند که اصولا با کمک آنها کاشی های ضد اسید را می چسبانند، با این چسب ها می توان در تمام محیط ها کاشی چسباند که حتی در محیط هایی که مواد شیمیایی هم وجود دارد، بدانید که این چسب ها در برابر مواد خورنده هم مقاومت بالایی دارند. مقاومت بالا و عملکرد عالی چسب های ضد اسیدی خمیری باعث شده تا محبوبیت بیشتری را به دست بیاورند و روز به روز هم به تعداد مصرف کنندگان آنها در بازار ها افزوده شود. سطوحی هم که بدون کاشی هستند و ساختاری متفاوت دارند نیز می توانند از این چسب استفاده کنند و کاشی ها را بر روی خود جای بدهند.

خرید چسب کاشی از ابزار میهن:

ابزار میهن بزرگترین مرکز فروش چسب کاشی در کشور شناخته می شود زیرا این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین انواع چسب های خمیری و پودری مخصوص نصب کاشی را در خود جای داده است و می توان با مراجعه به آن به راحتی به تمام نمونه ها دسترسی پیدا کرد و آنها را تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. قابل ذکر است که شما می توانید با مراجعه به این مجموعه بزرگ و با سابقه بهترین چسب کاشی را خریداری نمایید زیرا کارشناسان موجود در مجموعه شما را راهنمایی خواهند کرد تا انتخابی مطمئن داشته باشید و از چسب با اطمینان کامل استفاده کنید. لازم به ذکر است که خرید چسب کاشی از مجموعه ابزار میهن همواره با شرایط مختلفی قابل انجام می باشد تا هر فرد بتواند متناسب با شرایط و موقعیت خود نحوه خرید را انتخاب نماید و سپس اقدام به خرید کند.

کاربرد چسب کاشی پودری ، نصب کاشی استخرها نصب کاشی روی دیوار

خرید ها را در حال حاضر شما می توانید با دو روش مستقیم و آنلاین انجام بدهید که هر کدام شرایط و مزیت های خاص خود را دارند، با خرید مستقیم می توان به مجموعه مراجعه کرد و چسب مورد نیاز خود را خریداری نمود و سپس آن را دریافت کرد، این مجموعه بدون هیچ گونه واسطه و دلالی محصول را از تولیدی دریافت کرده و سپس آن را با همان کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد تا از آن استفاده کنند. البته بدانید که که خرید آنلاین هم گزینه مناسبی می باشد زیرا با کمک آن می توان بدون هیچ گونه واسطه و دلالی به ابزار میهن مراجعه کرد و به تمام چسب ها دسترسی پیدا نمود و پس از مقایسه نمونه ها و انتخاب بهترین چسب متناسب با نیاز خود مبلغ آن را پرداخت کرد و سپس محصول را در کوتاه ترین زمان ممکن و درب محل تحویل گرفت و با اطمینان از کیفیت و قیمت مورد استفاده قرار داد. افزایش حجم خرید از این مجموعه باعث شده تا کار آنها گسترش پیدا کرده و به سطح انبوه برسد.