سید ابراهیم رئیسی (زادهٔ ۲۳ آذر ۱۳۳۹) فقیه مسلمان و سیاستمدار مستقل ایرانی است، که از ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ به عنوان هشتمین رئیس‌جمهور ایران مشغول به کار است. سید ابراهیم رئیسی همچنین نایب‌رئیس اول مجلس خبرگان رهبری است. سید ابراهیم رئیسی پس از گذراندن تحصیلات دورهٔ ابتدایی، دروس حوزوی را نخست در مشهد و از سال ۱۳۵۴ در قم ادامه داد.

صنعت خودروسازی

همه با هم آماده برای تخریب آیت الله رئیسی

سردار سیدکمال هادیانفر در حاشیه نشست تخصصی رؤسای پلیس راهور با مدیران‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر این‌که "پلیس همواره از کیفیت و ایمنی خودروهای تولید داخل انتقاد می‌کند چرا از ابزار عدم شماره‌گذاری خودروهای بی‌کیفیت استفاده نمی‌کنید؟"، اظهار کرد: همواره این موضوع مطرح است که چرا پلیس با وجود انتقاد از ناایمن بودن خودروهای تولید داخل و آتش‌سوزی،‌ همچنان این خودروها را پلاک می‌کند.

وی ادامه داد:‌ مشکل وجود نقص در قانون است؛‌ در قانون به‌صراحت آمده است که برای شماره‌گذاری خودروهای سبک، سنگین و... چند مرجع باید تأییدیه صادر کنند؛ وزارت صمت،‌ سازمان محیط زیست و سازمان استاندارد، سازمان‌هایی هستند که تأییدیه ایمنی و کیفیت را برای خودروها صادر می‌کنند و بر اساس قانون پلیس مکلف است خودروهای تولید داخل و وارداتی را شماره‌گذاری کند.

شریعتمداری:اصلی‌ترین حربه‌ای که علیه رئیسی بکار گرفته شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا یادآور شد: برای رفع این خلأ قانونی با رئیس‌جمهوری جلسه‌ای برگزار کردیم و وی تأکید کرد چنانچه پلیس احساس کرد در رابطه با ایمنی و کیفیت خودروها کوتاهی صورت می‌گیرد حتماً جلوی شماره‌گذاری گرفته شود.

هادیان‌فر با بیان این‌که سازمان استاندارد در دوره‌های گذشته در این زمینه کوتاهی کرده است، گفت:‌ اراده مجلس، کمیسیون اصل ۹۰، کمیسیون صنعت، کمیسیون عمران و کمیسیون شوراها برای جلوگیری از شماره‌گذاری خودروهای بی‌کیفیت وجود دارد و این مقوله نباید رها شود، مخصوصاً از سوی رسانه‌ها و خبرنگاران، ما باید به‌معنای واقعی به تولید خودروی ملی برسیم یعنی ۲۶۰۰ قطعه را در داخل و با کیفیت استاندارد تولید کنیم.