امروزه دیگر ضرورت مراجعه به وکیل برای همه روشن شده است اما سوال مهمی که بسیاری از افراد مطرح می کنند این است که پرونده ی حقوقی خود را به کدام وکیل بسپاریم؟ بهترین وکیل در تهران چه کسی است؟ و اینکه ما چه طور بهترین وکیل در تهران را پیدا کنیم؟ امروز تعداد وکیل ها در تمام شهر های کوچک و بزرگ زیاد است و موسسات حقوقی زیادی وجود دارد و از طرفی اینکه یک فردی پروانه ی وکالت داشته باشد به این معنی نیست که می تواند به شما هم کمک کند.  پس این سوالات سوالات طبیعی است که برای افراد  مطرح می شود.اولین قدمی که در جریان یک پرونده ی قضایی باید بردارید تصمیم گیری در این باره است که کدام وکیل می تواند شما را در راستای موفقیت تا انتهای پیگیری روند شکایت همراهی نماید و به بهترین شکل از حق و حقوق شما دفاع کند. ما در این مقاله به چنین سوالاتی جواب می دهیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

دستمزد گرانترین وکیل تهران

بهترین وکیل چه کسی است؟

قبل از هر چیزی لازم است به این سوال پاسخ بدهیم که وکیل چه کسی است و وکالت چیست؟ وکیل کسی است که در رشته ی حقوق درس خوانده است و ضمن تحصیلات تخصصی و طی نمودن دوره های کارورزی پروانه ی وکالت خود را از کانون وکلا اخذ نموده است. چنین شخصی بر تمام قوانین و مقررات حوز ی تخصصی فعالیت خود اشراف کامل دارد و برای تحقق عدالت در جامعه تمام تلاش خود را به می گیرد. وکالت به معنای واگذار نمودن است و در حقوق به قراردادی اطلاق می شود که بعد از انعقاد آن، دو طرف قرارداد متعهد به عمل به مفاد آن می باشند. وکالت آمیزه ای از علم و هنر است، علم را با تحصیل در دانشگاه و مطالعه در قانون به دست می اورید اما هنر مجموعه ای از ویژگی هایی است که یک وکیل را از نظر تبحر و مهارت و تجربه از سایر وکلا متمایز می کندو ما در ادامه این ویژگی ها را معرفی می کنیم.

ویژگی های بهترین وکیل در تهران

برای پیدا کردن بهترین وکیل در تهران شما باید ویژگی های بهترین وکیل در تهران را بدانید. در واقع قبل از هر چیری ابتدا باید بتوانید یک وکیل خوب و حرفه ای را از وکیلی که در سطح پایین تر قرار دارد تمییز دهید. سایت حامیان عدالت با معرفی بهترین وکلای تهران و ارائه ی رزومه ی تحصیلی و کاری آن ها در این زمینه کمک شایانی به شما می کند.

ویژگی های مهم گرانترین وکیل

ویژگی های بهترین وکیل که در تهران است :

 1. بهترین وکیل تهران بر تمام  قوانین و مقررات جدید و قدیم در حوزه ی تخصصی خود اشراف کامل دارد و از تغییر و تحولات ایجاد شده در مواد قانون و تبصره های آن آگاهی دارد.
 2. از مهم ترین ویژگی های وکیل خوب و حرفه ای متخصص بودن است. بدین معنی که در یک یا چند زمینه دارای تخصص است و تنها در زمینه ی تخصصی خود فعالیت می کند و از پذیرفتن پرونده هایی که از تخصص او خارج است اجتناب می کند.
 3. بهترین وکیل در تهران دارای مهارت زبانی  و کلامی بالایی است و با کلمات صقیل و علمی و تخصصی  از موکل خود دفاع می کند تا نفوذ کلمات خود را افزایش دهد.
 4. وکیل خوب و موفق در تهران صداقت و امانتداری را به جا می آورد و تنها در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران عمل می کند.
 5. وکیل دادگستری در تهران تمامی شئونات انسانی را در رابطه با عوامل دادگاه و موکلین رعایت می کند و به قاضی در روشن شدن ابهامات کمک می کند.
 6. وکیل با سابقه در تهران از جرئت و شهامت لازم برای کشف حقیقت برخوردار است و برای تحقق  عدالت در جامعه تمام تلاش خود را به کار می گیرد.
 7. ویژگی دیگر بهترین وکیل در تهران برخورداری از هوش تحلیلی است، به بهترین شکل می تواند مسائل حقوقی را تحلیل کند.

 

تشخیص بهترین وکیل در تهران برای پرونده حقوقی شما

برای پیدا کردن بهترین وکیل قبل از هر چیزی باید این سوال را از خود بپرسید که مسئله ی حقوقی شما در کدام حوزه ی حقوقی است( خانواده، کیفری، ملکی، امور مالیاتی، چک و سفته، طلاق، مواد مخدر، ایرانیان مقیم خارج از کشور و..) و سپس باید بپرسید که هدفتان چیست؟ یعنی وکیل را به چه منظور می خواهید؟ ممکن از مسئله ی حقوقی شما به گونه ای باشد که با یکی دو جلسه مشاوره ی حقوقی با وکیل یا مشاو حقوقی حل شود. در انتخاب وکیل کدام مورد برایتان اهمیت دارد؟ آیا هزینه ی پایین  یک وکیل در انجام پروسه ی دادگاه برای شما مهم است و تنها می خواهید با هزینه ی کم کارتان راه بیفتد یا اینکه برایتان مهم است که کارتان در سریع ترین زمان ممکن پیگیری شود، بنابراین سرعت و مهارت وکیل نظر شما را به خود جلب می کند.

معرفی بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران

اولین و مهم ترین اقدام برای حل یک مشکل حقوقی و یا انجام یک کار قانونی، انتخاب یک وکیل خوب و مناسب با موضوع مورد نظر است.افرادی که نیاز به اخذ مشورت و راهنمایی از متخصصین امور حقوقی دارند می توانند با انتخاب یک وکیل متخصص و باتجربه، با آرامش خاطر امور خود را به او بسپارند و مطمئن باشند که وکیل انتخابی آن ها از بهترین روش های موجود برای موفقیت در پرونده آن ها استفاده می کند.از امتیازات اخذ وکیل مناسب برای انجام امور قانونی، جلوگیری از صرف وقت و هزینه اضافی و کسب بهترین نتیجه ممکن است. برای انتخاب درست بهترین وکیل، باید از وجود معیارها و ویژگی های خاصی در وکیل مورد نظر مطمئن شوید.با توجه به اینکه شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود و از آنجا که تهران مرکز تجاری و سیاسی ایران و کانون اقتصادی ایران می باشد. قطعا این شهر با داشتن این خصوصیات، دعاوی، پرونده ها و احتیاجات حقوقی بسیاری دارد و افراد بسیاری در تهران با مشکلات و مسائل قانونی در امور مختلف خانوادگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … مواجه می شوند که نیاز به پیدا کردن بهترین وکلای تهران جهت اخذ مشورت و راهنمایی و حل و فصل دعاوی خواهند داشت.

عبدالصمد خرمشاهی

وکیل عبدالصمد خرمشاهی، وکیل پایه یک دادگستری و فعال حقوق بشر است که به عنوان یکی از وکلای بسیار خوب و موفق تهران شناخته می شود.با نگاهی به سوابق ایشان، مشخص می شود ایشان معمولا وکالت پرونده های سخت در حوزه قصاص و اعدام های خبرساز را برعهده گرفته اند و خودشان نیز در رسانه ای شدن این پرونده ها از طریق مصاحبه های مطبوعاتی بسیار موثر بوده است.

پرونده های مشهوری مانند: پرونده کوی دانشگاه تهران، پرونده حادثه ورزشگاه آزادی، پرونده شهلا جاهد، پرونده دل آرا دارابی، پرونده رکسانا صابری، پرونده ریحانه جباری، پرونده ندا آقاسلطان و همچنین وکالت در پرونده ای که اخیرا بسیار خبرساز شده است یعنی وکالت آرمان عبدالعالی در پرونده آرمان و غزاله از پرونده های خبرسازی است که ایشان وکالت آن ها را به عهده داشتند. همچنین آقای خرمشاهی وکیل شخصی بازیگر معروف خانم مهناز افشار نیز هستند.

آدرس دفتر وکالت عبدالصمد خرمشاهی: تهران، ابتدای خ نجات الهی، روبروی کلیسای ارامنه، پ ١٩٢ طبقه دوم.

دکتر حامد نجفی

 • استاد دانشگاه علامه طباطبایی.
 • دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس.
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • پژوهشگر موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران.
 • پژوهشگر بین‌المللی حوزه حقوق مالکیت فکری.
 • دارای تأیدیه پژوهشی از سوی پروفسور مارک لملی، استاد بزرگ حقوق آمریکا در دانشگاه استنفورد.
 • دارای تأییدیه پژوهشی از سوی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتون آمریکا
 • دارای مقاله تأیید‌شده در مجله با نمایه معتبر بین‌المللی اسکوپوس در مجله حقوق مالکیت فکری هند.
 • انتخاب به عنوان پژوهشگر نمونه از سوی وزارت ارشاد اسلامی.
 • مشاور حقوقی وزارت بهداشت

آدرس دفتر وکالت دکتر حامد نجفی:  تهران، اشرفی اصفهانی شمال بالاتر از نیایش بین فلاح و دربندی پلاک۴۹۱ طبقه۲

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی وکیل پایه یک دادگستری و رتبه ۳  کارشناسی ارشد حقوق است. ایشان ۱۵ سال سابقه وکالت دارند و ۷  سال سابقه مدیریت حقوقی.همچنین سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پروژه های حقوقی شرکت های بزرگ شیلات و کشت و صنعت و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و … را دارد. وکیل نادعلی متخصص در دعاوی و پرونده های امور خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی است و بیش از ۳۰۰ پرونده خانواده، حقوقی و کیفری را در مراجع قضایی و اداری و .. بر عهده گرفته است.

آدرس دفتر وکالت مهرداد نادعلی: تهران، اشرفی اصفهانی شمال بالاتر از نیایش بین فلاح و دربندی پلاک۴۹۱ طبقه۲.

سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل

سید محمود علیزاده طباطبایی

سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل پایه یک دادگستری، از فعالان سیاسی اصلاح طلب، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز است. همچنین ایشان عضو دوره اول شورای شهر تهران نیز بوده است.

سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل پرونده های معروف سیاسی و امنیتی مانند: وکالت در پرونده های فاطمه هاشمی رفسنجانی و مهدی هاشمی رفسنجانی و وکیل پرونده حسین موسویان به اتهام جاسوسی، که توسط فاطمه رجبی مطرح شده بود را برعهده داشت.سید محمود علیزاده طباطبایی، یکی از وکلای پرونده مهم اقتصادی شهرام جزایری بوده و وکیل پرونده های افراد مشهور سیاسی و امنیتی دیگری همچون میرحسین موسوی، سعید لیلاز، محمد عطریان فر، روزنامه شرق، کامبیز نوروزی، سعید لیلاز، غنچه غوامی و محمد‌علی نجفی شهردار اسبق تهران به اتهام قتل همسرش و بسیاری پرونده های معروف دیگر در تهران بوده است.

آدرس دفتر وکالت سید محمود علیزاده طباطبائی: تهران، خیابان اوین، خیابان شهید کچویی، پلاک 131

زهره ومحمد آبادی وکیل

زهره محمد آبادی

خانم زهره محمدآبادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، دارای رتبه ۱۲ کانون وکلای دادگستری مرکز، رتبه ۲۱ آزمون قضاوت و رتبه ۳۳  ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران هستند، همچنین خانم محمدآبادی مدرس حقوق جزا و کیفری در دانشگاه نیز می باشند.ایشان وکیل متخصص در دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی ثبتی و دعاوی ارث و تقسیم ترکه می باشند.

آدرس دفتر وکالت زهره محمدآبادی: تهران، نیاوران خیابان باهنر پایین تر از مرکز خرید نارون پلاک ۶۲ واحد ۹.

کاوه راد وکیل

کاوه راد

آقای کاوه رضوانی راد، وکیل پایه یک جوان و موفقی در تهران است که وکالت را از سال ۱۳۹۲ در کانون وکلای دادگستری مرکز شروع کرده و رتبه دوم آزمون اختبار کانون وکلای مرکز را کسب کرده است.ایشان جلب اعتماد عمومی شهروندان را بزرگترین سرمایه زندگی خود و تضمین شرافت شغلی‌ اش می داند.

کاوه راد وکالت بسیاری از هنرمندان، فرهیختگان و موسسات فرهنگی و اقتصادی را برعهده داشته است. ایشان وکالت و مشاوره هنرمندان مشهور و معروفی همچون: اصغر فرهادی، ترانه علیدوستی، پارسا پیروزفر، علیرضا عصار، صابر ابر، لیلا حاتمی، محمدرضا فروتن، روزبه بمانی، لیلی رشیدی، بزرگمهر حسین پور، کاوه یغمایی، هانا کامکار، هستی مهدوی، محمد یعقوبی را به عهده دارد.همچنین وکالت پرونده معروف و خبرساز گم شدن دختر کوهنورد سها رضانژاد در ارتفاعات استان گلستان نیز بر عهده ایشان بوده است.

در روزمه آقای کاوه راد وکالت و مشاوره سازمان ها و شرکت های معتبر و معروفی همچون: خانه هنرمندان، خانه موسیقی، شرکت خط لوله ایران، انتشارات روزبهان، مجموعه رستوران های زنجیره ای روحی، مرکز فرهنگی راش وجود دارد.ایشان به عنوان نماینده خانه سینما، خانه موسیقی و خانه تئاتر در تدوین لایحه جامع مالکیت فکری در مجلس فعالیت داشتند و در کنار انجام این امور، فعالیت حقوقی و اجتماعی دیگری مانند برگزاری کارگاه های آموزشی را نیز انجام می دهند.

آدرس دفتر وکالت کاوه راد: تهران، پل گیشا، خ شهرآرا، بعد از بیمارستان حضرت رسول، بین خ هجدهم و بیستم، پلاک ۹۴، طبقه اول.

7

دکتر محمود حبیبی

دکتر محمود حبیبی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی است. ایشان بازرس و عضو اصلی هیئت مدیره کانون مرکز است.دکتر محمود حبیبی عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه آزاد تهران شمال و عضو کمیسیون حقوقی بانک مسکن و عضو هیئت امنای مرکز داوری کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

همچنین عضو کمیته انضباطی باشگاه استقلال و مشاور حقوقی مدیر عامل به مدت 2 سال بوده اند. ایشان عضو حقوقدان کمیته انضباطی دانشکده علوم و فنون دریایی و … می باشد و دارای سوابق اجرایی، اداری حرفه ای، آموزشی و آثار تالیفی متعدد حقوقی هستند.

آدرس دفتر وکالت دکتر محمود حبیبی: تهران، خ شهید بهشتی، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک ١٩٩، طبقه ٤، واحد ١٥

جلیل مالکی وکیل

دکتر جلیل مالکی

دکتر جلیل مالکی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز است.ایشان دارای سوابق مهمی همچون، عضو اصلی هیأت مدیره و هیات رئیسه کانون وکلای دادگستری مرکز و عضویت در کمیسیون های حقوقی، آموزشی و طرح و برنامه و کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند.

همچنین عضویت در کمیسیون حقوقی و قضایی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و کارگروه قضایی تحقیق سند چشم انداز بیست ساله و دبیر کمیسیون حقوق ورزشی کمیته المپیک و عضو موسس انجمن علمی حقوقی ورزش کشور از سوابق اجرایی ایشان می باشد.

آدرس دفتر وکالت جلیل مالکی: تهران سهروردی شمالی روبروی پمپ بنزین پ٣١١ واحد٤

ds

دکتر نسرین طافی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی و استاد دانشگاه دزفول، شوشتر و شوش
 • مدرس دانشگاه با کد استادی 100423 (سابقه بیش از10 سال تدریس)
 • عضو مرکز وکلای قوه قضائیه
 • بیش از 350 پرونده موفق تاکنون
 • دارای گواهی تخصصی در امور اراضی، امور بانکی و تجاری
 • عضویت در سازمان بسیج حقوقدانان
 • مشاور حقوقی بنیاد شهید و امورایثارگران
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های پدیده و مدائن تکنیک به مدت 5 سال
 • نویسنده کتب و مقالات متعدد حقوقی

آدرس دفتر وکالت دکتر نسرین طافی:  تهران، اشرفی اصفهانی شمال بالاتر از نیایش بین فلاح و دربندی پلاک۴۹۱ طبقه۲.

 

گروه وکلای حامیان عدالت جهت انتخاب بهترین وکیل متناسب با موضوع پرونده و ارائه انوع خدمات حقوقی با به معرفی چند مورد از بهترین وکیل های تهران با ذکر نام و نشانی آن ها در خدمت شهروندان تهرانی می باشد.برای پیدا کردن بهترین وکیل در تهران حتما به یک موسسه ی حقوقی معتبر مراجعه کنید و از بین وکلای موسسه بهترین وکیل را که در پرونده ی حقوقی شما صاحب تخصص و تجربه و مهارت است برای پیگیری برگزینید. حامیان عدالت یک موسسه ی معتبر است که در راستای معرفی بهترین وکلا و یک مشاور حقوقی معتبر صاحب تخصص  و تجربه است و بهترین وکیل تخصصی در تهران را به شما معرفی می کند. ذکر این نکته لازم است که حل پرونده‌های مرتبط با امور خانواده، ثبت شرکت، امور کیفری، ملکی، مالی، دعاوی بین‌المللی، قراردادها و امور حسبی شما در بنیاد حقوقی حامیان عدالت، با هزینه‌ای مناسب و در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد.

موسسه حقوقی حامیان عدالت با بهره گیری از تجربیات بهترین وکلای تهران آماده پاسخگویی به تمام سوالات حقوقی شما عزیزان است.با شماره گیری تلفن های تماسی که در پایین درج شده اند می توانید پرونده های خود را به بهترین وکلای تهران بسپارید

 

02144872230

02144820428

02144722230

02144872231