اگر به ریزش مو مبتلا شده‌اید و قصد درمان آن را دارید در این مقاله شما را با خواص شامپو فوق قوی سبغ آشنا می‌کنیم. این محصول کاملا گیاهی بر پایه ترکیبات تقویت کننده مو جهت درمان ریزش و کمک به رویش مجدد آنها بسیار مفید است. در ادامه در خصوص خواص ویژگی ها و ترکیبات شامپو سبغ صحبت میکنیم.

برای خرید این محصول از فروشگاه اینترنتی کالا مال می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید شامپو سبغ اصل با گارانتی اصالت کالا از کالامال

خرید شامپو سبغ اصل با گارانتی اصالت کالا از کالامال

 

بی‌شک درمان ریزش موها یکی از مهمترین مشکلاتی است که جامعه امروز با آن درگیر است. زیرا به دلیل تغییر در سبک زندگی و کاهش کیفیت و ویتامین ها و مواد معدنی در مواد غذایی ، مشکلات ریزش مو بوجود می‌آیند. بنابراین استفاده از یک شامپوی گیاهی که بتواند موجب تقویت موها و افزایش سرعت رشد موها شود می تواند یک راهکار بسیار مفید برای تغذیه موها و تقویت فولیکول و ساقه موها به شمار برود.

در همین راستا فرمولاسیون کاملا گیاهی شامپو سبغ باعث می شود تا موهای شما توسط  تمام ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز تغذیه شوند.

 

ترکیبات تشکیل دهنده شامپو گیاهی سبغ

 

ترکیباتی مانند روغن رزماری ، روغن اسپند ، روغن بادام تلخ و روغن کندش از مهم ‌ترین متریال تشکیل دهنده این شامپو می باشند.همان طور که می دانید هر کدام از این روغن ها به طور جداگانه دارای انواع ویتامین ها مواد معدنی و آنتی اکسیدان های مورد نیاز برای مو ها می باشند.

 به عنوان مثال روغن کندش که از گیاه کندش هندی عصاره گیری می شود چنانچه از نوع اصلی و مرغوب و باکیفیت باشد علاوه بر تقویت رشد موها می تواند منجر به رویش مجدد آنها نیز بشود. همچنین روغن بادام نیز سابقه دیرینه در امر نرم کنندگی و تقویت موها دارد. این موضوع در خصوص روغن رزماری نیز صادق است و طب سنتی شرق از قدیم این گونه ترکیبات را برای بهبود وضعیت موها مورد استفاده قرار می داده است .در کلیه این ترکیبات می توانید رده هایی از انواع آنتی اکسیدان ها و ویتامین های مورد نیاز مو ها را بیابید .همچنین روغن اسپند به درمان شپش و موخوره می تواند بسیار کمک کند.

خواص و ویژگی ها

همانطور که گفتیم اولین خاصیت بی نظیر شامپو درمان ریزش موها می باشد . اما شامپوی فوق قوی گیاهی صبغ دارای ویژگی های بی نظیر درمان شپش و موخوره نیز می باشد. استفاده از روغن بادام جهت نرم کنندگی موها و جلوگیری از شکنندگی آنها بسیار موثر است. همچنین روغن اسپند نیز به از بین رفتن شپش و تخم شپش بسیار کمک می کند.

 

خواص و ویژگی ها

شامپو سبغ برای موهای چرب و معمولی با توجه به نوع موها در دو نوع مختلف و فرمولاسیون های متفاوت جهت کنترل چربی و همچنین نرم کنندگی موها ارائه می شود. دو مدل از پرفروش ترین انواع شامپو را می توان شامپو آتنا و شامپو سبغ حصاری نام برد .همچنین دقت داشته باشید که با توجه به محبوبیت این بالای این شامپو گیاهی انواع تقلبی آن در بازار به وفور یافت می شوند و برای خرید آن نیاز است تا حتما از اصالت کالا اطمینان لازم را حاصل کنید.

علاوه بر خواص درمانی این شامپوی بی نظیر در راستای بهبود وضعیت ریزش موها و کمک به رویش مجدد ، این شامپو برای تقویت موها و افزایش سرعت رشد آن ها بسیار تاثیرگذار است . این خواص درمانی بی نظیر با استفاده از ویژگیهای عصاره کندش یا همان روغن کندش می باشد. این گیاه بی نظیر در دو نوع هندی و سوری عرضه می ‌شود.کندش دارای طبع گرم و خشک بوده و برای درمان ریزش موها و همچنین تقویت فولیکول مو بسیار کاربرد دارد.

بهترین نوع شامپو سبغ کدام است

با توجه به یکسان بودن فرمولاسیون شامپو سبغ آتنا و حصاری تنها تفاوت این دو در نوع بسته بندی و رایحه آن ۲ می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که بهترین نوع این محصول برای شما همانی است که متناسب با نوع موی شما فرمولاسیون شده است. چنانچه موهای شما چرب است شامپو سبغ چرب و برای موهای خشک نیز نوع معمولی خشک آن کاربرد دارد . استفاده این دو شامپو در حالت نامناسب برای موهای مختلف می‌تواند اثربخشی آن را کاهش دهد . زیرا موهای خشک نیاز به ترکیبات نرم کننده دارند و چنانچه شامپوی موی خشک را برای افرادی که دارای موی چرب هستند استفاده کنیم این امر می‌تواند به افزایش سرعت ترشح چربی در کف سر کمک کند و منجر به چرب شدن زودهنگام موها بشود.

بهترین نوع این شامپو می بایست دارای اصالت کالا باشد و انواع متفرقه آن با توجه به اینکه ترکیبات به کار رفته در این شامپو گران قیمت هستند قطعا کارآیی لازم را ندارند. بنابراین جهت خرید شامپو سبغ معمولی و حصاری اصلی می بایست دقت لازم را داشته باشید.

برای تهیه این محصول می‌توانید اینجا کلیک کنید.