اولین اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» پنجشنبه ۵ خرداد در تهران و در ورزشگاه آزادی با حضور باشکوه خانواده‌ها و دهه هشتادی و نودی‌ها برگزارشد.این مراسم با اجرای نماهنگ «مداد رنگی» توسط عبدالرضا هلالی، اجرای نماهنگ «ای لشکر صاحب زمان آماده ایم باش» توسط حسین طاهری و اجرای نماهنگ «سلام فرمانده» توسط ابوذر روحی در ورزشگاه آزادی به اتمام و در پایان دعای فرج توسط حاضران با چشمانی اشکبار قرائت شد.

 «سلام فرمانده»

ضدانقلاب برای خنثی‌سازی اجتماع «سلام فرمانده» چه کرد؟/ دوقطبی‌هایی که هیچ کدام نگرفت

اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» در یزد

دهه نودی ها و هشتادی ها عصر امروز با تجمع عظیم خود در حسینیه امیرچقماق یزد سرود سلام فرمانده را همخوانی کردند و با امام عصر(ع) و آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

مدیرآموزش و پرورش بهاباد در حاشیه این مراسم اظهار داشت: سرود سلام فرمانده با هدف به تصویر کشیدن عشق و ارادت دهه نودی‌های ایران اسلامی به امام زمان (عج) در اکثر شهرهای کشور اجرا می‌شود.

حسن رزاقی بهابادی افزود: فروردین ماه امسال نماهنگ و سرود سلام فرمانده با صدای ابوذر روحی و به تهیه کنندگی حجت‌السلام سعید نعیمی تهیه و منتشر شد که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و این روزها بارها در شبکه‌های مختلف تلویزیون با ویدیوهای حماسی و مردمی بازپخش می‌شود.

وی اظهارداشت: مردم فهیم و ولایتمداربهاباد با اجرای این سرود نشان دادند که تا زمان تحویل پرچم انقلاب به حضرت ولیعصر (عج) پای نظام ، رهبری و انقلاب اسلامی ایستاده اند.

اجرای این سرود همگانی با همکاری اداره آموزش وپرورش و ناحیه مقاومت بسیج و با حضور پرشور دانش آموزان بهابادی در مقبره آخوند ملا عبدالله بهابادی بهاباد برگزارشد. این روزها سرود شعر سلام فرمانده به یکی از محبوب‌ ترین سرودها بین دانش آموزان تبدیل شده است.

این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان (عج) اجرا شد و سپس مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان به ویژه دانش آموزان دهه نودی قرار گرفت.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباددر فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر یزد قرار دارد.

اجرای سرود سلام فرمانده با حضور دهی نودی های ابرکوه

همخوانی سرود سلام فرمانده روز پنجشنبه با حضور پرشور بیش از سه هزار نفر از دانش آموزان دهه نودی و با  حضور امام جمعه ، فرماندار ابرکوه و جمعی از مسئولان در مجاورت سرو ۴۵۰۰ساله ابرکوه برگزار شد.

 فرماندار ابرکوه در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: سرود سلام فرمانده در وصف امام زمان (عج) است که به صورت یک پویش در بیشتر مناطق کشور در حال اجرا است.

محمد هادی زارع زاده افزود: سرود سلام فرمانده با هدف عرض ارادت جوانان و مردم خدمت حضرت ولی عصر(عج ) و تبعیت از فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و عشق به ایثار وشهادت شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس ، مدافع حرم ، سلامت و امنیت اجرا می‌شود.

اجرای این سرود همگانی با همکاری اداره آموزش وپرورش ، ناحیه مقاومت بسیج و  گردان امام حسین (ع) با حضور سه هزار نفر از دانش آموزان ابرکوه برگزارشد.

فروردین ماه امسال نماهنگ و سرود سلام فرمانده با صدای ابوذر روحی و به تهیه کنندگی حجت‌السلام سعید نعیمی تهیه و منتشر شد که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و این روزها بارها در شبکه‌های مختلف تلویزیون با ویدیوهای حماسی و مردمی بازپخش می‌شود.

این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان اجرا شد.

در سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ تعداد ۱۰هزار و ۵۰۰ نفر دانش‌آموز در سه مقطع تحصیلی در ۱۱۰ مدرسه شهرستان ابرکوه زیر نظر ۸۵۰ معلم مشغول به تحصیل بودند.

شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد

«سلام فرمانده»