در این مقاله سعی کرده ایم تا صرفا به دو مورد از جدیدترین سریال هایی که در وبسایت فیلیمو وجود دارند، بپردازیم. این دو سریال با نام های یاغی به کارگردانی محمد کارت و سریال جادوگر شناخته می شوند. ژانر سریال جادوگر طنز و ژانر سریال یاغی خانوادگی- اجتماعی است. بهتر است پیش از تماشای سریال به توضیحاتی که در ادامه این مطلب و همچنین در وبسایت رسمی فیلیمو وجود دارد توجه کرده و مطابق با آن و همچنین سن مخاطب سریال، شروع به دانلود و تماشای فیلم و سریال مد نظر خود کنید.

آیا محمد کارت می تواند بار دیگر با سریال یاغی موفق ظاهر شود؟

سریال جادوگر

مورد بعدی در خصوص سریال جادوگر است. سریال جادوگر یکی از جذاب ترین سریال هایی است که این روزها در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. در حال حاضر چند قسمت ابتدایی این سریال پخش شده است، اما تا همین جا نیز توانسته است که افراد زیادی را به سمت خودش جلب کرده و محبوبیت خاصی را در بین مردم پیدا کرده است.

 در سریال جادوگر افراد مختلفی به ایفای نقش پرداخته اند و این سریال را جذاب ساخته اند. بازیگران اصلی سریال جادوگر احمد مهرانفر و جواد رضویان می باشند. این دو بازیگر به خوبی در این فیلم با یکدیگر مکمل بوده و توانسته اند تا جایی که امکان دارد نقش خود را به خوبی ایفا کنند. سریال جادوگر در ژانر اجتماعی و طنز می باشد و تاکنون صرفا یک الی دو قسمت اول آن در فیلیمو منتشر شده است. زمان انتشار این سایت به صورت هفتگی است و هر هفته راس ساعت مشخصی قسمت های این فیلم دانلود می شوند.

اما داستان جادوگر چیست؟ آیا واقعا به جادوگری و سحر و جادو ارتباط دارد یا خیر؟

 اولین موردی که باید بدانیم این است که این سریال کلا در ژانر طنز ساخته شده است و قصد دارد در خلال و تار و پود طنز و سرگرمی که دارد، بی اساس بودن جادوگری و رمالی را در ضمیر ناخودآگاه مخاطب جای دهد. همین موضوع سبب می شود که مخاطبان به دلیل مستمر بودن پخش این سریال بتوانند نسبت به این موضوع آگاهانه تر تصمیم گیری کنند.

سریال جادوگر

در سریال جادوگر احمد مهرانفر و جواد رضویان در تلاش هستند تا با یکدیگر همکاری کرده و به مال و منالی برسند. زمانی که از این موضوع ناامید می شوند، به فکر مهاجرت افتاده و در تلاش هستند تا از کشور خارج شوند. اما در همین بین متوجه موضوع بسیار ساده و جالبی می شوند. آن ها در گیر و دار تلاش هایشان این موضوع را می فهمند که می توانند در همین کشور و صرفا با کاری همچون رمالی و جادوگری، پول خوبی به دست آورند. الباقی ماجراهایی که برای این افراد رخ می دهد و دیگر افرادی که با این دو نفر در ارتباط هستند، قصه اصلی داستان را می سازد.

سریال یاغی

 محمد کارت یکی از بهترین کارگردانانی است که تاکنون چندین و چند فیلم مختلف را با موفقیت کارگردانی کرده است و همین موضوع سبب شده است که افراد علاقه مند به کارهای این کارگردان نسبت به کار جدید این کارگردان یعنی سریال یاغی نیز بسیار مشتاق باشند.

سریال یاغی محمد کارت سریالی است که به تازگی مجوز ساخت خود را گرفته است و قرار است تحت کارگردانی محمد کارت به شبکه نمایش خانگی وارد شود.

تاکنون هیچ تریلر و هیچ توضیحی در خصوص داستان سریال یاغی پخش نشده است و به همین دلیل هیچکس نمی داند که این داستان حول چه محوری می چرخد. با این وجود تنها چیزهایی که در مورد این سریال وجود دارد، مربوط به ژانر این سریال و همچنین نقش های اصلی آن است. ژانر اصلی یاغی اجتماعی و خانوادگی است و بازیگران نقش های اصلی آن نیز پرسا پیروز فر و طناز طباطبایی می باشند.

در صورتی که گمان می کنید این سریال بتواند جز دسته سریال های محبوب شما باشد، می توانید به راحتی و به سادگی با داشتن یک اکانت فیلیمو، این فیلم را دانلود کرده و به سادگی به تماشای آن بپردازید. حتی اگر دوست ندارید که به صورت دانلودی فیلم و سریال های مدنظر خودتان را تماشا کنید، می توانید به شکل آنلاین و با کیفیت فول اچ دی این کار را انجام دهید.

جمع بندی

دو سریال جادوگر و یاغی که قرار است به تازگی وارد عرصه سینما و تلویزیون شود، جزو جدیدترین سریال ها هستند. در صورتی که به این سریال ها و یا به طور کلی به سریال های مختلف علاقه مند هستید، بهتر است نسبت به دانلود سریال های مختلف و فیلم های گوناگونی که در وب سایت رسمی فیلیمو وجود دارد اقدام کنید. در این وب سایت چیزی بیش تر از 17 هزار فیلم و سریال جدید و قدیمی وجود دارد که برای هر سلیقه ای است. یکی از مزیت های استفاده از فیلیمو برای تماشای فیلم و سریال آن است که می توانید با فیلترهای مختلف نسبت به فیلم و سریالی که دوست دارید، جستجو کرده و بهترین و مناسب ترین مورد را تماشا کنید.