نیلوفر شهیدی بازیگر  سینما وتلویزیون است. نیلوفر شهیدی عاشق بازی پنه‌ لوپه کروز است. نیلوفر شهیدی در سینمای ایران فعالیت دارد. در ادامه تصویری از نیلوفر شهیدی را مشاهده می نمایید.

نیلوفر شهیدی

بیوگرافی نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی متولد 1360 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر می باشد، از تلویزیون شروع و در این قاب به شهرت رسید، و از پنه‌ لوپه کروز بعنوا الگوی هنری خود یاد می کند. دو برادر کوچک تر از خود دارد و می گوید رابطه بسیار صمیمی با هم دارند

پدرشان آقای اسفندیار شهیدی، مدیر فیلمبرداری سابق سینما و تلویزیون است که هیچ علاقه ای به ورود دخترش به عرصه هنری و بازیگری نداشت، خودش می گوید :

پدرم دوست نداشت من وارد سینما یا حوزه بازیگری شوم با اینکه در رشته هنر در دانشگاه قبول شدم باز هم اجازه نداد در این رشته تحصیل کن به همین دلیل مهندسی کامپیوتر خواندم.

نیلوفر شهیدی و همسرش در خانه + عکس

نیلوفر شهیدی و کلاس بازیگری

بدون اجازه پدر تصمیم گرفتم در کلاس‌ های بازیگری ثبت‌ نام کنم که باز بابا متوجه شدند و نتوانستم این کلاس‌ ها را ادامه دهم تا اینکه سرنوشت مسیرم را تغییر داد.

نیلوفر شهیدی در کنار مادر جوانش + عکس

نیلوفر شهیدی و ماجرای ورود به بازیگری

در سال 1387 که بطور اتفاقی سر یکی از کارهایی که پدرش مدیر فیلمبرداری آن بود حضور داشت که توسط صادق کرمیار کارگردان، پیشنهاد بازیگری دریافت کرد

به این ترتیب اولین بار با فیلم تلویزیونی رویا سال 88 جلوی دوربین رفت.

تعجب نیلوفر شهیدی از پیرشدنش