لاوروف در سخنانی در شورای سیاست خارجی و دفاعی مسکو با اشاره به رشته تحریم های اعمال شده غرب علیه مسکو، افزود: تمامی غرب، جنگ تمام عیار ترکیبی را علیه ما آغاز کرده اند که به دشواری می توان گفت تا چه زمانی طول خواهد کشید، اما آشکار است که پیامدهای ان بدون استثناء به همه جهانیان آسیب خواهد رساند. 

سرگئی لاوروف

پاسخ دندان شکن مسکو به طرح ضدایرانی ترامپ

وزیر خارجه روسیه افزود که ما هر تلاشی برای پرهیز از درگیری مستقیم، کردیم، اما اکنون که این چالش به اجرا درآمده، ما نیز آن را می پذیریم. ما با تحریم ناآشنا نیستیم و تقریبا همیشه به گونه ای برای این کشور وجود داشته است. 

لاوروف با اشاره به اهمیت روابط مسکو با چین، هند، الجزایر و کشورهای حوزه خلیج فارس، تلاش های غرب را برای منزوی سازی روسیه، محکوم به شکست دانست.

به گزارش خبرگزاری ریانوستی؛ لاوروف، اعلام کرد که اتحادیه اروپا به بازیگری متجاوز در عرصه بین الملل تبدیل شده است.

همزاد چاق «بازیگر تایتانیک» در مسکو +عکس

وزیر خارجه روسیه پس از نشست وزیران خارجه کشورهای مستقل همسود گفت که با توجه به این مساله "بی ضرر" بودن تمایل اوکراین برای پیوستن به اتحادیه اروپا، سوال برانگیز است.

روسیه با تغییر موضع خود درخصوص پیوستن اوکراین به اتحادیه اروپا، حضور کی‌یف در اتحادیه اروپا را نیز مانند عضویت آن در ناتو می داند.

دیمیتری پولیانسکی معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل گفت: روسیه موضع خود را در مورد چشم‌انداز عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا تغییر داده و اکنون عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا نمی‌تواند بخشی از یک توافق صلح با روسیه باشد.

بازیگر زن: قرار بود بروم مسکو پزشک شوم