سرهنگ مراد مرادی در خصوص تصاویر منتشر شده مبنی بر دستگیری  خانمی در منطقه سد لتیان توسط ماموران کلانتری، اظهار داشت: سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ دستور رسیدگی فوری به این ماجرا را صادر کرد.

برخورد عوامل انتظامی

دستگیری رامبد جوان توسط نیروی انتظامی! +عکس

وی افزود: در این حادثه عوامل انتظامی مستقر در ایست و بازرسی سد لتیان به لحاظ حرکات مخاطره آمیز به سرنشینان خودرو مظنون شده و دستور ایست صـادر کردند، ولی آنها بدون توجه به فرمان پلیس از صحنه متواری می­‌شوند.

معاون اجتماعی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: دو خانم سرنشین خودرو، پس از دستگیری و موقع دلالت به مقر انتظامی، در برابر ماموران مقاومت نموده و موجب بروز چنین حادثه‌ای شدند.

واکنش پرویز پرستویی به برخورد بیرانوند با مامور نیروی انتظامی

وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از داخل خودرو توقیف شده، مقادیری مواد مخدر از نوع گراس کشف و پرونده قضائی در این زمینه تشکیل شد.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه شیوه دستگیری نامبردگان برخلاف آموزه های پلیس بوده و مورد تأیید نیست خاطرنشان کرد: در این خصوص برابر مقررات و ضوابط موضوع تحت رسیدگی بوده و مراحل قانونی خود را طی می کند.

گفتنی است چندی پیش فیلمی از دستگیری یک خانم توسط پلیس در فضای مجازی منتشر شده بود که واکنش‌های بحث‌برانگیزی را در پی داشت.

اطلاعیه نیروی انتظامی در خصوص شناسایی آشوبگران