زهره فکورصبور یکی از هنرمندان محبوب ایرانی است. زهره فکورصبور متاهل است. زهره فکورصبور در 10 اسفند ماه 1400 دار فانی را وداع گفته است.

زهره فکورصبور

زهره فکورصبور هم مدل شد + عکس

بیوگرافی زهره فکورصبور

زهره فکورصبور  (۱ فروردین ۱۳۵۷) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران بود. آخرین حضور وی در تلویزیون با دنگ و فنگ روزگار در سال‌های ۱۳۹۸ به کارگردانی جواد مزدآبادی بود.

شال و کلاه سفید و شیک زهره فکورصبور + عکس

زندگی‌نامه هنری زهره فکورصبور

نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش در تئاتر کودک بود اما حرفه کاری‌اش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد.

زهره فکور صبور در سریال‌هایی چون دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، و دردسرهای عظیم ایفای نقش کرده بود و قبل از درگذشت مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی به نام بی‌همگان بود.

عکس مدلینگی زهره فکورصبور + عکس

علت درگذشت زهره فکورصبور

زهره فکور صبور دهم اسفند ۱۴۰۰ در سن ۴۳ سالگی درگذشت. منابع رسمی علت مرگ او را اعلام نکردند. به ادعای خبرگزاری تسنیم وی پس از مصرف تعدادی قرص جان باخته‌است.منابع غیررسمی نیز از احتمال خودکشی او خبر داده‌اند و همین موضوع در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده یافته‌است. آخرین پست اینستاگرامی که این بازیگر منتشر کرده بود، بخشی از یک مصاحبه تلویزیونی‌اش بود که در جواب سؤالی می‌گوید: «اگر به گذشته برگردم، اصلاً بازیگر نمی‌شوم. خداراشکر اتفاقات خوبی هم برایم افتاد، اما از بچگی دنبال زندگی آرام و بی‌دغدغه بودم.»