با توجه به تاثیری که فعالیت­های اینستاگرامی بر کسب و کارها به همراه داشته است، همواره بسیاری از فعالان اقتصادی تمایل دارند که بخشی از فعالیت اقتصادی خود و یا حتی تمام آن را به فعالیت در اینترنت و فروش محصولات خود با استفاده از این بستر اختصاص دهند.

 کاربران نیز رفته رفته بیش از پیش به خرید از اینترنت اعتماد کرده و این خود باعث بوجود آمدن فرصتی طلایی برای فروشندگان محصولات گوناگون شده­اند. 

اینستاگرام با توجه به امکانات بسیاری که چه برای خریداران و چه فروشندگان بوجود آورده است، همواره نخستین انتخاب برای فروش در اینترنت بوده است اما دلیل این محبوبیت چیست؟ و چرا این شبکه­ی اجتماعی به مهم­ترین بستر فروش در اینترنت تبدیل شده است و نقش لایک اینستاگرامی در این بین چیست؟

خرید لایک اینستاگرام خوب یا بد؟

نقش اینستاگرام در زندگی روزانه افراد

در سال­های اخیر اینستاگرام بخش عظیمی از فعالیت­های روزمره ی افراد را به خود اختصاص داده است و از سویی دیگر طیف وسیعی از مخاطبان این شبکه اجتماعی، اینستاگرام را به پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی تبدیل کرده است.

 افراد علاوه بر اینکه لحظات گوناگونی از روزمرگی شان را در این بستر با دوستان و آشنایان خود به اشتراک می­گذارند، برای تفریح و حتی یادگیری نیز از اینستاگرام استفاده می­کنند. 

­همین امر موجب شده است تا کسب و کارهای مختلف با استفاده از این موقعیت به جذب هرچه بیشتر مخاطبان در این فضا بپردازند.

 فعالیت­های اقتصادی در اینستاگرام هم پیدا کردن بهترین گزینه برای خرید را برای خریداران آسان­تر کرده­است و هم از سویی دیگر فرصتی استثنایی برای فروشندگان بوجود آورده است.

اینستاگرام و کسب و کارهای اینترنتی

در اینستاگرام شما می­توانید افق­های فعالیت حرفه­ای خود را به هر اندازه که می­خواهید گسترش دهید، خریداران خود را از هر ملیتی جذب نمایید و محصولات خود را به شکل گسترده ای به فروش برسانید. 

تا پیش از ورود اینترنت به فضای کسب و کار، جذب مشتری فرایندی به شدت زمان­بر بود و در نهایت نیز حداکثر به یک شهر یا محدوده اطراف آن خلاصه می شد در حالی که با اینستاگرام دیگر هیچ محدودیتی برای فروش در برابر شما قرار ندارد تنها لازم است تا با آشنایی کامل از فرایندهای جذب مخاطب و عوامل موثر بر این موضوع، بهترین راهکار را برای خود انتخاب نمایید.

آیا فعالیت در اینستاگرام بدون هیچ چالشی پیش می­رود

با وجود مزایای بسیاری که فعالیت اینستاگرامی به همراه خود بیاورد ولی همواره این شکل از فعالیت چالش­های خاص خود را نیز داشته است. 

برای مثال جلب اعتماد مخاطبان یکی از اصلی ترین موانعی است که مخصوصا در ابتدای مسیر، کار را برای فعالان این عرصه بسیار دشوار می نماید. 

چرا که جلب اعتماد مخاطبان در فضای اینستاگرام بسیار دشوارتر از فضای حقیقی است و هم­چنین از سوی دیگر، فضای سنگین رقابتی در این شبکه می­تواند مانع رسیدن بسیاری از افراد به اهداف حرفه­ای خود شود. 

البته این مشکلات بدون راه حل نبوده و اگر به شکلی اصولی با آن­ها برخورد شود، قادر هستند تا به سکوی پرتاب شما تبدیل شوند.

هر بخش از صفحه­ی اینستاگرامی چه تاثیری بر مخاطب دارد

برای اینکه بتوانید بیشترین بازدهی را از فعالیت در اینستاگرام داشته باشید و در نتیجه­ی آن به بیشترین میزان فروش ممکن برسید، لازم است تا با نقشی که هر بخش از صفحه­ی اینستاگرامی شما بر مخاطب دارد آشنا شوید. 

از نامی که شما برای پیج خود انتخاب می­کنید، تصویر پروفایل، تعداد فالوورها تا تعداد لایک هایی که برای هر پست دریافت می کنید همگی در بازدهی فعالیت شما تاثیر چشم­گیری خواهند داشت. این در حالی است که به برخی از این عوامل آنطور که باید توجه کافی نمی شود.

 برای مثال بسیاری تاثیر فالوور بالا را در رشد پیج خود می­دانند ولی در رابطه با اثری که تعداد لایک­های پست­هایشان بر مخاطب می­گذارند، بی­ اطلاع هستند.

هر بخش از صفحه¬ی اینستاگرامی چه تاثیری بر مخاطب دارد

نقش لایک اینستاگرامی در فروش کسب و کارها

تعدادی لایکی که شما از کاربران اینستاگرامی دریافت می­کنید به شکلی ضمنی محبوبیت شما را در اینستاگرام نشان می­دهد. با برخورداری از لایک بالا برای پست هایتان، کاربران با خیالی آسوده می توانند به اعتبار شما اطمینان کرده و خرید خود را از پیج شما انجام دهند.

و با داشته فالوور بالا مهر تایید بر این موضوع خواهد بود که شما جزو بهترین ها هستید بس با خرید فالوور حقیقی اینستاگرام میتوانید اعتبار پیج خود را بالا ببرید.

 علاوه بر این اگر افراد زیادی پست­های شما را بپسندند، شما به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا می­کنید که همین موضوع در جذب بیشتر کاربران اثر مهمی دارد چرا که در این صورت اینستاگرام به خود به تبلیغ برای شما می پردازد. 

به همین دلیل لازم است تا نقش لایک اینستاگرامی را جدی بگیرید ولی چرا باید به خرید لایک روی آورد؟

چطور می­توان به بیشترین تعداد لایک در کم­ترین زمان رسید

برای اینکه بتوانید در سریع­ترین زمان ممکن تعداد لایک پست­های خود را افزایش دهید باید موتوری محرک برای کار خود به کار گیرید. چرا که در حالت عادی زمان بسیاری نیاز است تا بتوان به تعداد مطلوبی از لایک رسید و همین موضوع می­تواند زمان و سرمایه ی زیادی را از شما بگیرد. 

خرید لایک های واقعی پرسرعت ترین و اثربخش ترین راهی است که در این بین برای شما وجود دارد چرا که در کوتاه­ترین زمان این امکان را برای شما فراهم می­کند که با ایجاد ظاهری موجه برای پیج خود مخاطبان بسیاری را جذب نمایید.

خرید لایک اینستاگرامی چه تاثیری بر کاربران دارد

وقتی کاربری برای نخستین بار با محتوای پیج شما مواجه می­شود، اگر شما تعداد بالایی از لایک اینستاگرامی داشته باشید، مخاطب شما میتوانید این اطمینان را داشته باشد که چون افراد زیادی شما را پسندیده اند، او هم می تواند به شما اعتماد کند.

 در قدم بعدی نیز اگر شما محتوای قابل قبولی داشته باشید، به شکلی صعودی این اعتماد بین کاربران گسترش پیدا کرده و می توانید صاحب برند شناخته شده در اینستاگرام شوید. 

از سویی دیگر چون بسیاری از فعالان اقتصادی که در اینستاگرام فعالیت دارند، از نتایج خرید لایک بی اطلاع هستند، شما با خرید لایک می­توانید بسیار جلوتر از سایرین قرار بگیرید.

بالا بودن ویو پیج نیز بر اعتبار فالوور هایی که دارید اثر می گذارید و نظر مخاطب رو جلب میکند بس با خرید ویو پست اینستاگرام ویو های خود را میلیونی بالا ببرید و از تاثیری که دارد لذت ببرید.

از چه منابعی بهتر است لایک بخریم

با توجه به گستردگی منابع موجود برای خرید لایک، لازم است تا انتخابتان را با دقتی بسیار انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه­ی ممکن را بگیرید.

 برای خرید لایک کیفیت آن را بسیار مدنظر قرار دهید برای مثال اگر شما فقط در ایران فعالیت دارید و لایک خارجی برای پیج خود بخرید، اینستاگرام به فعالیت شما مشکوک شده و این می­تواند برای شما دردسرهای بسیاری بوجود آورد.

 از طرفی دیگر طبق الگوریتم­های اینستاگرام شما به اکسپلور خارجی راه پیدا می­کنید و این هیچ اثر مثبتی برای شما نخواهد داشت. توصیه ی ما برای شما بست فالوور خواهد بود.

چرا بست فالوور

بست فالوور بهترین کیفیت لایک اینستاگرامی را به شما ارائه می دهد و از طرفی دیگر قیمت­های ارائه شده توسط آن در پایین ترین مقدار ممکن به نسبت دیگر ارائه دهندگان خدمات اینستاگرامی است. 

پکیج خرید ویو با کمترین قیمت ممکن ارائه میشود و سرعت بسیار بالایی دارد که کاملا رقابتی است با سایر رقبا و شما میتوانید با یک بار تست مشتری همیشگی این سایت باشید با ارتباط با پشتیبانی از تخفیف های خوب بهترمند شوید.

علاوه بر کیفیت بالا و قیمت پایین لایک­های بست فالوور، با پشتیبانی تیم حرفه­ای این سایت در هیچ مرحله ای از کار شما تنها نخواهید بود.

 به همین دلیل اعتماد به بست فالوور، سرمایه گذاری های مطمئن برای آینده ی کاری شما خواهد بود. در کنار لایک، بست فالوور با ارئه­ی فالوور و ویوی اینستاگرامی نیاز شما را از هر منبع دیگری برطرف ساخته و شما دیگر نگران فعالیت اینستاگرامی خود نخواهید بود.

چرا بست فالوور

سخن پایانی

در کنار تمام پستی و بلندی­های فعالیت اقتصادی در اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرامی می­تواند شما را به اهدافی که برای فعالیت حرفه­ای خود در نظر دارید نزدیکتر کند. 

تخصص بست فالوور تحقق رویای شما است. با توجه به فراوانی پیج هایی که با اعتماد به بست فالوور توانسته­اند به اهداف خود برسند، شما نیز می­توانید شناساندن صفحه خود به کاربران این شبکه­ی اجتماعی را به بست فالوور بسپارید و دیگر نگران چالش­های مسیر نباشید.

 اعتماد به بست فالوور تضمین پیشرفت شما خواهد بود.