قیمت انواع هدرز– رینگ اسپرت

 

به زبان ساده باید گفت هدرز قطعه ای است که برای تیونینگ و بهبود عملکرد موتور جایگزین منیفولد چدنی شده و بر روی موتور نصب میگردد.این قطعه عملا همان کار منیفولد را انجام میدهد و همانند آن قسمتی از سیستم اگزوز خودرو محسوب می شود .

هدرز بر طبق اصول مکانیک سیالات طراحی و تولید می‌شود.این قطعه همان منیفولد چندراهه است که در آن ، برای هر سیلندر یک خروجی مجزا تعبیه شده است.این امر باعث می‌شود تا به محض احتراق و پایین رفتن پیستون، دود حاصل از احتراق در درون موتور بتواند بدون هیچ مزاحمت یا مقاومتی از محفظه سیلندر خارج و وارد سیستم اگزوز شود.در نظر گرفتن خروجی های مجزا تخلیه برای هر سیلندر موجب کاهش مقاومت و فشار وارده بر دیواره‌ها و مجاری خروجی و تخلیه کامل و سریع دود شده‌ که این عمل تاثیری مستقیم بر خنک سازی موتور و بلوک های سیلندر دارد.

با رینگ اسپرت مرجع تیونینگ ایران همراه باشید...

هدرز در دسته لوازم after market جای می‌گیرد به این دلیل که تقریبا تمامی خودرو‌های استاندارد کمپانی ها ، هدرز را به صورت پیش‌فرض روی موتور خود ندارند و شما باید پس از تحویل خودرو ، خودتان اقدام به خریداری و نصب این قطعه بر روی اتومبیل خود کنید.

 

قیمت هدرز 206  tu5  و قیمت هدرز رانا tu5

 

هدرز tu5 یکی از بهترین جایگزین های منیفولد چدنی فابریک موتور است که با خم کاری ، لوله‌ هایش شکل گرفته و با ساختار صیقلی خود، موجب خروج آسان ‌تر گازهای آلاینده، افزایش قدرت و تنفس بهتر پیشرانه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ می شود. از دیگر ویژگی های این محصول:

 • جنس هدرز کاملا استیل ضد زنگ ۳۰۴
 • خم  توسط دستگاه CNC
 • مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵   1.6 لیتر
 • افزایش توان بین ۵ تا ۱۰ اسب بخار

+ قیمت تقریبی هـدرز TU5 استیـل مـدل (1-2-4) حدود 8میلیون و دویست هزار تومان

و.و.و.

قیمت هدرز 206  tu3

 

هدرز استیل  HP POWER ، پژو 206 تیپ 2 (TU3)

اگر بخواهیم به این سوال که هدرز چیست؟ و انواع هدرز خودرو جواب بدهیم باید گفت در موتور های احتراق داخلی، دود حاصل از احتراق باید خارج شود تا سیکل احتراق مجددا با مکش هوا به درون سیلندر ها مجددا تکرار گردد. اینجا که خروج سریع و کامل گازهای حاصل از احتراق از سیلندر مهم میشود ، وگرنه عمل احتراق بازده لازم را نخواهد داشت اما در بسیاری از موارد برای بهبود این عمل از هدرزها استفاده می شود.

نکته : این هدرز تولید شده از بهترین مواد اولیه ( لوله استیل 304 تایوانی ) و همچنین تمامی خم های محصول با دستگاه تمام اتوماتیک (CNC) می باشد.

+ قیمت هدرز استیل  Hz POWER، پژو 206 تیپ 2 (TU3) 4میلیون و دویست هزار تومان

 

قیمت هدرز  سمند EF7 و قیمت هدرز دنا پلاس و قیمت هدرز پژوپارس

 

قطعات زیادی برای افزایش راندمان خودرو و کاهش مصرف سوخت آن استفاده می شوند که هدرز یکی از این قطعات محسوب میگردد. هدرز EF7 به جای منیفولد دود را از سیلندرها خارج میسازد تا احتراق دوبارع با مکش هوا تکرار شود. به دلیل روش ساخت آن با خم و لوله های شکل گرفته یکنواخت ، موجب خروج آسان گاز آلاینده، افزایش قدرت موتور و تنفس بهتر خودروهایی مانند پژو پارس، سمند، سورن و ۴۰۵ با موتور EF7 می شود.

مشخصات هدرز  سمند EF7 و هدرز دنا پلاس و هدرز  پژوپارس

 • جنس هدرز کاملا استیل ضد زنگ ۳۰۴
 • خروج آسان تر گازهای آلاینده
 • افزایش توان خودرو بین ۵ تا ۱۰ اسب بخار
 • ساختار یکنواخت و صیقلی
 • ساخته شده به روش خم کاری دقیق

 

+ قیمت هدرز  سمند EF7 و  هدرز دنا پلاس و  هدرز پژوپارس  حدود 4 میلیون و 700 هزار تومان میباشد.

کمنئئنم

 

 

قیمت هدرز سمند lx  و قیمت هدرز پژوپارس قدیم  و  قیمت هدرز پژو 405 با موتور xu7

از قطعات مشهوری که افرادی که به تیونیگ خودرو علاقه دارند؛ هدرز است. هدرز XU7 به روش خم  دقیق تولید میشود و  آن روی پژو ۴۰۵، سمند و پارس قدیم با موتور ۱۸۰۰ قابل نصب می باشد.

اگر مایلید بیشتر درباره اینکه تیونینگ چیست؟ و انواع روش های ارتقا خودرو بدانید پیشنهاد میشود کلیک نمایید.

وظ.

یکی از قابلیت هایی که پس از نصب هدرز با آن روبه روی می شوید، افزایش شتاب و توان خودرو است. همچنین در دورهای بالا خودرو مانند قبل دچار افت راندمان نمی شود و علاوه بر اینکه شتاب خودرو بیشتر می شود، استهلاک موتور نیز کاهش می باشد و مصرف سوخت نیز کمتر خواهد شد.

 • کاهش استهلاک
 • شامل مکان  سنسور اکسیژن
 • افزایش 8 تا ۱1 اسب بخار
 • جنس هدرز کاملا استیل ضد زنگ ۳۰۴

+قیمت هدرز سمند lx  و قیمت هدرز پژوپارس قدیم  و  قیمت هدرز پژو 405 با موتور xu7 حدودا 4 میلیون و هشتصد هزار تومان میباشد.