فیلم سینمایی دینامیت اولین فیلم پس از بازشدن سینماها پس از کرونا بود. فیلم سینمایی دینامیت به تازگی به فروش بیش از 39 میلیارد تومان دست پیدا کرد. فیلم سینمایی دینامیت یکی از پرطرفدار ترین فیلم سینمایی ایران شد.

دینامیت

بازیگر پایتخت در دینامیت

رکورد شکنی دینامیت

فیلم سینمایی کمدی دینامیت امروز با رسیدن به آمار فروش 39 میلیارد تومان، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد!

نزدیک شدن فروش گشت ارشاد3 به دینامیت

این رکورد تا پیش از این در برهه ای در اختیار فیلم هزارپا و پس از آن مطرب بود! حال دینامیت لقب پرفروش ترین فیلم سینمای ایران را به خود اختصاص داده است، اگرچه که فیلم گشت ارشاد 3 به سختی در تعقیب این فیلم است و ممکن است که در هفته های آینده بتواند به این رکورد دست پیدا کند.

کیک شکلاتی با طعم دینامیت!

اکران دینامیت پس از باز شدن سینماها

«دینامیت» که در ناامید‌کننده‌ترین روزهای سینمای ایران در میانه بحران کرونا اکران شده بود نه تنها به یکی از عوامل اصلی بازگشت مردم به سینماها تبدیل شد، بلکه حالا رکورد فروش سینمای ایران را هم در اختیار دارد.

هرچند «مطرب» با بیش از سه میلیون مخاطب به این آمار فروش رسیده بود اما همین نسبت بین «مطرب» و «هزارپا» و رکوردشکنی‌های قبلی هم وجود دارد و افزایش قیمت بلیت همواره در رکوردشکنی‌های سینمای ایران نقش داشته اما در زمان فعلی اکران و در میانه های بحران کرونا امیدها آنقدر نسبت به گیشه سینمای ایران کم بود که سازمان سینمایی برای رسیدن به فروش پنج میلیارد تومان هم کمک هزینه در نظر گرفته بود!

در فیلم طنز دینامیت، کمدین های مشهوری همچو احمد مهرانفر , پژمان جمشیدی , زیبا کرمعلی , محسن کیایی و نازنین بیاتی در حالی به ایفای نقش پرداخته اند که در خلاصه داستان آن آمده است که روایت ماجراهای خانه‌ای است که افرادی مختلف در آن سکونت دارند. دو دختر جوان، یک ساقی، دو طلبه و… از جمله ساکنان خانه “دینامیت” هستند که تضادهای فکری آن ها به سمت و سوی وقوع اتفاقات طنازانه می‌ رود…

بعد از تگزاس نوبت دینامیت است!

دینامیت